Emirates Havayolları, 7-13 Mayıs arasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı satın alınan Economy Class biletlere, özel fiyat imkânı sunuyor.

Emirates Havayolu, 7-13 Mayıs arasında 8 Haziran tarihinde başlayacak İstanbul Sabiha Gökçen çıkışlı uçuşlarda, Economy Class’ta 46 noktaya yedi gün boyunca avantajlı fiyatlar sunuyor. Yolcular, kampanya kapsamında satın aldıkları biletler ile 8 Haziran-15 Aralık arasında Dubai, Maldivler, Hong Kong, Manila, Cape Town gibi Emirates Havayolu’nun popüler uçuş noktalarına çok özel fiyatlarla seyahat etme fırsatını yakalıyor.

Emirates yolcuları çok uluslu kabin ekibi hizmetinden, gurme şefler tarafından hazırlanan ödüllü yemeklerden ve Emirates’in hem Türkçe hem de Türkçe altyazılı filmleri, popüler oyunları ve müzikleri içeren benzersiz uçak içi eğlence sistemi “ice” üzerinden 3.500’e varan kanala erişebiliyor. Emirates’in modern uçak filoları son teknolojiyle donatılarak, yolculara uçuş boyunca yüksek hızda Wi-Fi internet erişimi ve mobil telefon hizmetinden yararlanma imkânı da sunuyor.