Samsung cephesinde gözler Galaxy Note 9’a çevrilirken, gelecek yıl tanıtımı gerçekleştirilecek olan Galaxy S10 için heyecan verici detaylar ortaya çıkıyor. Galaxy S serisinin 10. modelinde amiral gemisi telefon tasarımını yeniden tanımlamakta kararlı olan Samsung, donanım tarafında da ilklere imza atacak.

Galaxy Note 9 nasıl olacak? İşte tüm özellikler!

Samsung Galaxy Note 9 için şimdiden geri sayıma geçmiş durumdayız. Samsung Galaxy Note 9 özellikleri ne olacak? Samsung Galaxy Note 9 fiyatı ne kadar olacak? İşte tüm bilinenler!

Samsung tarafından geliştirilen ilk 7 nm’lik işlemciden güç alacak olan Galaxy S10, Galaxy  S8 serisi ile hayatımıza giren Infinity Display tasarımını bir ileri boyuta taşırken, ekrandan parmak izi okuyucuya ev sahipliği yapacak.

Günümüzde amiral gemisi modellerinde karşımıza çıkan ekrandan parmak izi okuyucunun, ilerleyen yıllarda standart hale geleceği tartışmasız bir gerçek. Samsung’un bu konuda şirketler ile görüştüğü uzun süredir konuşuluyordu.

Galaxy S10 ekrandan parmak izi okuyucu ile geliyor!

Ortaya çıkan yeni raporlara göre Samsung, Galaxy S10 modelinde Qualcomm’un ekrandan parmak izi okuyucusunu kullanmaya karar verdi. 1.2mm kalınlığa kadar OLED ekranlar ile sorunsuz bir şekilde çalışabilen Qualcomm çözümü, su altında bile çalışarak, eliniz ıslak olduğunda telefonunuzun kilidini açmanızı sağlıyor.