TAMAY ZENGİN

Dubai, Bangladeş Suudi Arabistan - 20 Temmuz 2018 - Adil Ay adlı İçin Türkiye için başlık Gezginler Fanlar Chill- Out Festival olduğu üzerinde find ait bir : Caresse, Bodrum anda sıcak Welcome 'ın .

seçkin tesis-bir onun resident DJ Türkiye'nin ateşli gece bazı yeteneklerini pekiştirdi olarak canlı müzik severler için ideal Collection®-olan Luxury parçası.

"Caresse Bodrum anda, biz özelliğine fon oluşturur müzikleri özel dikkat yüzden konuk deneyimi, yükseltmek hedefliyoruz" Makis Antonatos, Caresse Genel Müdürü A Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum söyledi .

"Bu amaçla, 'ambiyans yöneticisi' olarak DJ, Levent Severoz, tayin - o mükemmel bir ruh haline ses atmosferi, aydınlatma ve hatta aromalar verdiği görevi edildi."

Chill-Out Festival Türkiye'nin en eklektik müzikal etkinliklerinden biri. 21July 20 ila Bodrum'da Koşu, uluslararası DJ'leri Chaim Eli Işık, Luca Musto ve Loewenthal headliner edilecektir. dans ve electronica vurgu varken, olay nova ve Karayipler funk bossa trip-hop gelen türlerin eklektik repertuarı sunar; Önceki yıllarda eylemler Goldfrapp dahil ettik; Jose Gonzalez; Morcheeba; Thievery Corporation; Gilles Peterson; Tindersticks ve Nouvelle Vague.

Radyo istasyonu Lounge FM tarafından 12 yıl önce başlatılan bu uluslararası kabul görmüş sanatçı çekmeye Türkiye'de nispeten az festivallerinden biridir.

"Chill-Out Festivali bizim güzel kenti ziyaret ve uğultu nightspots, gurme restoranlar ve tasarımcı butikleri keşfetmek için müzik severler için mükemmel bir fırsattır," Antonatos ekledi.

"Biz ve mekan özel servis sağlayabilmektedir ve onlar bizim tesiste iken onlar pürüzsüz salon klasikleri bir film müziği için dinlenmek mümkün olacak."