SunExpress Havayolları, Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Londra (İngiltere), Amsterdam (Hollanda), Zürih (İsviçre) ve Köln’e (Almanya) sefer başlattı.

TAV Esenboğa Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre SunExpress Havayolları, TAV Havalimanları’nın işlettiği Esenboğa Havalimanı’ndan gerçekleştirdiği dış hat direkt seferlerinin sayısını artırdı. SunExpress, Temmuz ayından itibaren Londra, Amsterdam, Zürih ve Köln’e direkt seferler gerçekleştirecek. Esenboğa Havalimanı’ndan Londra’ya salı ve pazar, Amsterdam’a cuma, Zürih’e çarşamba ve Köln’e cumartesi günleri olmak üzere karşılıklı direkt uçuş gerçekleştirecek.

AKTARMASIZ SEYAHAT KEYFİ

TAV Esenboğa Genel Müdürü Nuray Demirer, hizmet kalitesini sürekli yükselttikleri Esenboğa Havalimanı’nda yolcu trafiğinin her geçen yıl daha da arttığını belirterek, Havalimanı’ndan yurt içinde 35 ve yurt dışında 20 ülkede 34 destinasyona direkt uçuşlarla bağlanıldığını söyledi. Semirer, Sunexpress’in yurt dışında dört noktaya direkt başlayan seferlerinden memnuniyet duyduklarına dikkat çekerek, “TAV Esenboğa olarak uçuş ağımıza yeni destinasyonlar ekleyerek yolcularımıza direkt uçuş rahatlığını sunmaya devam edeceğiz.” dedi.