TAMAY ZENGİN

Atlasglobal Havayolları, 1 Kasım’dan itibaren Ukrayna’nın Odessa kentine uçuş başlatıyor.

Atlasglobal, Avrupa kentlerine gerçekleştirdiği uçuş noktaları arasına Ukrayna’nın önemli tatil ve kültür merkezi Odessa’yı da ekliyor. 1 Kasım’dan itibaren başlayacak Odessa seferleri, haftanın dört günü yapılacak. Karadeniz kıyısının en büyük limanlardan birine sahip Odessa bilet fiyatları, 179 dolardan başlıyor.

İstanbul-Odessa seferleri, pazartesi, perşembe, cuma ve pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü yapılacak. Ukrayna’nın en önemli tatil ve kültür merkezlerinden biri olarak tanınan Odessa, sürekli artan yolcu sayısıyla son yılların gözde destinasyonlarından biri haline geldi.

KLM İLE ORTAK UÇUŞLAR ARTTI

Atlasglobal, Air Serbia’nın ardından Avrupa’nın önde gelen havayolu şirketlerinden KLM ile yaptığı ortak uçuş anlaşmasının da kapsamını genişletiyor. Şirket, KLM ile mevcut codeshare anlaşması çerçevesinde gerçekleştirilen Amsterdam-Zürih, Kopenhag Stockholm uçuşlarına 4 Temmuz itibarıyla başladı. Anlaşma sayesinde her iki havayolu hem mevcut iş birliklerini güçlendirmiş hem de birbirlerinin uçuş ağına erişim imkanıyla yolculara çok sayıda uçuş alternatifi sunmuş olacak.