Türk Hava Yolları Kabin Memurluğu için başvuruda bulunduysanız yazılı sınav olarak İngilizce seviyenizin belirlenmesi için DYNED Sınavına girmeniz gerekiyor. İşte DYNED Hakkında merak edebileceğiniz herşey…
DYNED Nedir?
DYNED, Dynamic ve Education (Dinamik ve Eğitim) kelimelerinin bir araya getirilerek yazılmasından oluşmakta ve Dinamik Eğitim anlamına gelmektedir.
  Bu program bilgisayar temelli bir eğitim sürecini içerir ve bu güne kadar geliştirilmiş en kaliteli Yabancı Dil Programıdır.
 
 Dyned yıllar süren bir birikimin ve konusunda uzman bir kadronun eseridir. Öğretmenlerin yabancı dil eğitimini daha aktif hale getirebilmek için zaman zaman düşündükleri ve ah keşke şunu da söyle yapabilseydik diye düşündükleri yeniliklerin hepsi bu programın içerisinde mevcuttur. Bu program en büyük özelliği olan görselliğin yanı sıra işitseldir de. Görsellik, öğrencinin islenen konuyu içinde bulunulan mevcut koşullardan kolaylıkla anlayabilmesini sağlayan ögeleri içerir. Bu da dili ´anlamlandırma´ ya ve doğru olarak ´öğrenmeye´ yol açar.
 DynEd Egitim Sistemi Neleri kapsamaktadir?
 
 DynEd, yetişkinler ve çocuklar için farklı modüllerden oluşmaktadır. Programa başlanmadan önce, programa katılan kullanıcılar için bilgisayar üzerinden seviye tespiti yapılmakta ve her kullanıcının hangi programdan başlaması gerektiği belirlenmektedir. Eğitim piyasasında kullanılan tüm bilgisayar programlarından farklı olarak, sunduğu ´Records Manager´ (İzleme ve Danışmanlık) sistemi;

 - Programa katılacak olan herkesin adım adım izlenmesini,
 - Program hızının, kişinin çalıştığı konudaki becerisine göre ayarlanmasını,
 - Kişilerin kendi çalışmalarını denetleyebilmesini,
 - Öğrencilerin yaptığı tüm çalışmalarının danışman tarafından istenildiği anda görülebilmesini ve öğrencilerin daha başarılı olabilmeleri için yönlendirilebilmesini,
 - Danışmanın kullanıcılarla yapacağı toplu çalışmaların, uzaktan kontrolle desteklenmesini sağlamaktadır.
 
DynEd Nasıl Kullanılır?

Türk Hava Yolları Kabin Memurluğu başvurunuzun ardından gireceğiniz DYNED Sınavına hazırlanmak için, Atlas Üniversitesi’nde "THY DYNED SINAV EĞİTİM PROGRAMI" bulunuyor.
Bu eğitime katılarak hem sınavda daha başarılı olabilir hem de sınavda nelerle karşılaşacağınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı şekilde DYNED Sınavıyla ilgili olarak Youtube kanallarından da destek alabilirsiniz. Sınavda çıkacak Listening soruları için bol bol İngilizce pratik yapmanız gerekiyor.
Başarılar

Üniversitede Kabin Memurluğu Okusam mı?

Türk Hava Yolları Mülakatları Nasıl Geçiyor, Neler Soruluyor?

 Pegasus çalışanlarına bulut tabanlı siber güvenlik!

3. Havalimanı'nda iş cinayeti fırçası!