Türkiye'nin ilk ve tek havacılık dergisi News of Sky E- Dergimizi ayda en az 500 bin kişi okuyor. Reklam Müdürü Deniz BursalıTel: 0530 461 49 92

Gökyüzü Haberci E-dergisini okumak için tıklayınız

İstanbul Vali Yardımcısı, Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Sayın Mehmet Ali Ulutaş’ı, “ Atatürk Havalimanı’nda 40 Yıl” adlı kitabımı takdim etmek üzere makamında ziyaret ettim. Sayın Valim de büyük bir ali cenaplık göstererek bana Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amirliği’ne ait çini işlemeli bir tabak armağan etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
 
Sayın Valim 8 yıldır Atatürk Havalimanı’nda görev yapıyor. Çok zor günlerde görev yaptı. Aktif gazetecilik yaşantım süresi içinde birçok görevde buna tanık oldum. Özellikle,15 Temmuz günü yaşanan hain kalkışmada gösterdiği dirayet, 47 şehidin verildiği terör gecesi yaşananlardan sonra sabahın ilk ışıklarıyla paydaşlarıyla yaptığı süratli çalışma neticesinde havalimanının tekrar hizmete girmesinde gösterilen azim ve başarı gibi birçok olayın üstesinde gelinmesi.
 
İstanbul Valiliğinin onayı ile geçici olarak İstanbul Yeni Havalimanı Mülki İdare Amirliği görevini de yürütecek olan Sayın Valim Mehmet Ali Ulutaş’a sağlık ve huzur içinde başarılar diliyorum.