Türkiye'nin ilk ve tek havacılık dergisi News of Sky E- Dergimizi ayda en az 500 bin kişi okuyor. Reklam Müdürü Deniz BursalıTel: 0530 461 49 92

Gökyüzü Haberci E-dergisini okumak için tıklayınız

YUSUF ZENGİN

3. Havalimanı’ndaki işçiler, araçlardan iki ayrı noktada indirilerek sıkı kontrolden geçiriliyor. Kimlik kartı olmayanlar ise gözaltına alınıyor.

3. Havalimanı’ndaki işçilerin yeni bir eylem yapmaması ve yaşanabilecek provokasyonların önüne geçebilmek amacıyla güvenlik önlemleri üst seviyeye çıkarıldı. Bu amaçla günlerdir sürdürülen yoğun güvenlik uygulamaları, bugün daha da artırıldı. İnşaat İş Sendikası İnşaat İş, sosyal medya hesabından işçilere yönelik uygulanan sıkı güvenlik kontrolleri hakkında açıklama yaptı.

İKİ NOKTADA ARAMA YAPILIYOR!

Güvenlik uygulamaları ile ilgili fotoğraf da paylaşan Sendika yetkilileri, “Şantiyede şuan: İşçi arkadaşlarımız araçlardan indirilip tek sıra haline dizilip aranıyor, iki arama noktasından geçiriliyorlar, kimlik kartı olmayanlar gözaltına alınıyor. “Bize servis olarak vermedikleri belediye araçları asker dolu, bu neyin korkusu?” diyorlar.