Türkiye'nin ilk ve tek havacılık dergisi 19 yaşında News of Sky E- Dergimizi ayda en az 500 bin kişi okuyor. Reklam Müdürü Deniz BursalıTel: 0530 461 49 92

Gökyüzü Haberci E-dergisini okumak için tıklayınız

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, bazı projelerin konut kavramını doldurmadığını belirterek yükselen yeni projeleri için “aydınlık, kullanılabilir, ferah alanlar” vurgusu yaptı...

Konut alacaklara özel açıklamalarda bulunan Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş’nin 3. Kuşak temsilcisi Tolga Ülkealan önem verilmesi gereken detayları paylaşırken yaşam alanının kullanılabilir olmasına dikkat çekiyor. Projelerinde en çok önem verilen detayın huzur, rahat hareket edilebilecek geniş alanlar ve güvenliğin bir arada olduğunu vurguluyor. Tasarlarken ailelerin yaşayabileceği geniş alanlar planlanan projede 10.000 m2 alan üzerinde 2 konut kulesi, 1 yatay blok inşa ediliyor. 2+1, 3+1+1, 5+1+1 ve 6+1+1 daire seçeneklerinin bulunduğu proje, +1 konsepti ile geniş mekanlarda konfor sunuyor.

Geniş Mutfaklar Büyük Mutluluklar

Çocuklu ailelerin rahatlıkla kullanabileceği ortak yaşam alanları projeye büyük ilgi uyandırıyor. Çocuklu ve geniş ailelerin birlikte daha fazla vakit geçirmesini sağlayacak 24 m2 ve 48 m2 arasında değişen büyüklüklerde ada mutfakları ile proje, mimari olarak benzerlerinden ayrılmaktadır. 6.950 m2 yeşil alana sahip projede üst peyzaj alanında araç trafiği yoktur. Bu sayede yeşil ile iç içe insanların güvenlikli şekilde site içinde dolaşması sağlanmış ve yeşili bol, sadece çocuklara ait çocuk oyun alanları, yapay gölet, yürüyüş yolları ile ıhlamur ve kiraz ağaçlarının yer aldığı peyzaj alanları bulunmaktadır.

Güneş Alan Aydınlık Mekanlar

Güneş alan 3 cepheli aydınlık mekanlar için yüksek tavan ve geniş camlar, daha çok mahremiyet için yan komşuyla ortak duvar olmaması, site içinde çocukları huzurla bırakabilmek için güvenli alanlar ve her daire için bağımsız kapalı otopark büyük bir konfor sunmaktadır.