Türkiye'nin ilk ve tek havacılık dergisi 19 yaşında News of Sky E- Dergimizi ayda en az 500 bin kişi okuyor. Reklam Müdürü Deniz BursalıTel: 0530 461 49 92

Gökyüzü Haberci E-dergisini okumak için tıklayınız

YUSUF ZENGİN

Ünlü Yapımcı ve Yönetmen Birol Güven, Türk Hava Yolları (THY) acentesi tarafından dolandırıldığını iddia ederek sosyal medyada THY’den yardım istedi.

THY, yeni reklam filmlerinden ‘Yolculuk’ isimli videoyu geçen Cuma Twitter hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Bu paylaşımın altına ünlü Yapımcı Birol Güven bugün yorum yaptı ve bir THY acentesi tarafından dolandırıldığını iddia etti.

Çocuklar Duymasın, Seksenler, Doksanlar, Mandıra Filozofu gibi sevilen televizyon yapımlarında imzası bulunan ünlü senarist Güven, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu açıklamayı yaptı:

Merhabalar. Bir THY acentesi tarafından dolandırıldım. Bilet kestiler ama uçamadım. Şikayet etmek istiyorum. Bu konuda beni yönlendirebilir misiniz?

THY HAREKETE GEÇTİ

THY’nin Twitter’daki destek hesabı @TK_HelpDesk de Güven’in paylaşımının ardından konu ile ilgilenileceğini belirtti. Güven’e, “Merhaba Birol bey. Konu hakkında size yardımcı olabilmemiz adına daha fazla detay vererek bilet numaranızı ve e-mail adresinizi bizimle DM aracılığıyla paylaşabilir misiniz?” şeklinde bir cevap verdi.