Türk seramik sektörünün köklü ve yenilikçi markası Seramiksan, vitrifiye ürün grubunda teknik servis ağını genişleterek, müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor.

Seramiksan vitrifiye ürün grubunda satış sonrası müşteri beklentilerinin üzerinde bir hizmet kalitesi sunmak ve bu başarıyı sürdürebilmek için yeni bir eğitim programına başladı. Bugüne kadar seramik alanında gerçekleştirdiği “Usta Eğitim Seminerleri” ile Türkiye’nin farklı şehirlerinde ustalarla buluşan Seramiksan, yurt genelinde daha geniş bir alana, en hızlı şekilde hizmet verebilmek için yepyeni bir eğitim programı ile mevcut teknik servis ağını da genişletiyor.

Dünyadaki en modern vitrifiye üretim tesisi ile el değmeden vitrifiye üretebilen Seramiksan’ın üretim tesislerinde verilen eğitimlerde teknik servis adayları fabrika ziyaretleri gerçekleştirdi. Üretim tesisleri ve vitrifiye ürünleri hakkında bilgilendirilen adaylara, ürünlerin teknik özellikleri ve sahada karşılaşabilecek durumlarla ilgili uygulamalı eğitimler de verildi.Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar’ın adaylarla bir araya gelerek şirket tanıtım sunumu gerçekleştirdiği programda, servis adaylarının hizmet vermeye başlamaları için ölçme ve değerlendirmeler yapılarak eğitim programı tamamlandı.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikasıyla hareket eden Seramiksan, Türkiye çapında 200’ü aşkın mağazasıyla müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.