YUSUF ZENGİN

Axis İstanbul AVM’de uçuş günleri başladı. 30 Aralık’a kadar devam edecek etkinlikte 50 TL’lik alıveriş karşılığında F16 veya Cessna simülatörlerinden birisinde uçma fırsatı yakalayacak ziyaretçiler, bulutların üzerinde unutulmaz bir serüven yaşayacak.

Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM’de uçuş günleri başladı. Manevra kabiliyeti oldukça yüksek, havadan gelecek tehlikelere karşı geliştirilen bir jet uçağı olan F16 ve sivil uçak sanayisinin önde gelen üreticilerinden Cessna’nın simülatörlerinden birisinde uçma fırsatı yakalayacak ziyaretçiler, keyifli bir deneyim yaşayacak.

Axis İstanbul AVM’de, ayakları yerden kesecek bir etkinlikle 30 Aralık’a kadar devam edecek uçuş günleri başladı. 50 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler F16 ve Cessna’nın simülatörlerinden birinde bulutların üzerinde unutamayacakları bir uçuş keyfi yaşayacaklar. Axis İstanbul Avm’nin 1’inci katındaki kayıt noktasına gelerek rezervasyon yaptıracak ziyaretçiler 5 dk’lık unutulmaz bir maceraya hak kazanmış olacaklar.