YUSUF ZENGİN

TAV Havalimanları, Zürih Havalimanı’nda hizmete sunduğu Primeclass Salonu’nu İsviçre’de faaliyet gösteren seyahat acentelerine tanıttı.

TAV Genel Müdürü Ali Bora İşbulan ve İsviçre şubesi yöneticilerinin ev sahipliğinde Zürih’te gerçekleştirilen etkinlikte, Türk İsviçre Seyehat Acentaları Başkanı Mehmet Göktaş ve derneğe bağlı acenta temsilcileri yer aldı. TAV Genel Müdürü İşbulan, Zürih’te açtıkları Primeclass yolcu salonunun kendileri için oldukça önemli bir yatırım olduğunu söyledi. Sık seyahat eden yolcuların her türlü konforlarının düşünülerek konsept hazırlandığını dile getiren İşbulan, bu önemli yatırıma İsviçre’de turizm sektöründe faaliyet gösteren her acentenin destek vermesi gerektiğini ve her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirtti. “Bize taleplerinizi çekinmeden iletebilirsiniz” diyen İşbulan, yurtdışında yaşayan yolcuların ihtiyaçlarına göre paketlerin hazırlanabileceğini ve bu konuda sektör temsilcilerinin kendilerini yönlendirmelerini rica etti.

TİSAB Başkanı Mehmet Göktaş ise Göktaş Zürih Havalimanı’nda hizmete giren Primeclass yolcu salonunun son derece önemli bir yatırım olduğunu kaydetti. Göktaş, acentelerin bu projeye destek vermesi gerektiğini ifade ederek, TİSAB olarak her türlü iş birliğine hazır olduklarını ifade etti.

134 YOLCU KAPASİTELİ!

TAV’ın Zürih Havalimanı’nda açtığı Primeclass Yolcu Salonu, E Kapısı’nın bulunduğu terminalde yer alıyor. Toplam 862 m2’lik alana sahip olan yolcu salonunu 134 kişilik bir kapasiteye sahip. Salonda birbirinden lezzetli yemek çeşitlerinin yansıra sıcak-soğuk ikram büfesi, barı, ücretsiz alkollü/alkolsüz içecek seçenekleri, Wi-Fi, TV, Uçuş Bilgi Ekranları, WC ve duşlar, 2 adet özel oda ve isteğe göre uyarlanabilecek alanlar bulunmak. Primeclass misafirlerine 06:30 – 22:30 saatleri arasında hizmet veriyor

.

LOUNGE CARD VEYA KREDİ KARTI YETERLİ!

Sadece İsviçre’de değil, dünyanın çeşitli havalimanlarında hizmet veren ‘primeclass’ yolcu salonlarından faydalanabilmek için Lounge Card üyeliği yapmanız ya da direk kredi kartı ödemesi ile salona gelmeniz yeterli.

Lounge Card üyeliğinin yıllık ücreti şu an 285 Euro. 1 yıllık üyelik programına dahil olarak, seyahatiniz öncesinde beraberinizde 2 yetişkin ve 0-6 yaş çocuk misafirleriniz ile Lounge’lara tüm yıl ücretsiz giriş hakkına sahip olabilir, dünya mutfaklarından farklı lezzetleri bir araya getiren açık büfe ve içeceklerden yararlanabilir, veya yarım kalan işlerinizi tablet bilgisayarlar ve kablosuz internet bağlantısı sayesinde tamamlayabilir, TV, dergi ve gazetelerden gündemi takip ederek seyahatiniz öncesindeki zamanı keyifle değerlendirebilirsiniz.