YUSUF ZENGİN

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, HAVELSAN’ı ziyaret ederek sivil ve askeri alandaki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir’in ziyareti ile ilgili gelişmeler, HAVELSAN’ın sosyal medya hesabından paylaşıldı. Kurumun Twitter hesabından şu açıklama yapıldı:

Savunma Sanayii Başkanı Sayın İsmail Demir ve beraberindeki heyet, HAVELSAN’ı ziyaret etti.

Demir, HAVELSAN’ın hem askeri hem de sivil alandaki projeleri ve ürünleri hakkında bilgi aldı.

Savunma Sanayii Başkanı Demir, “HAVELSAN’ın başarılarının devamını diliyorum” dedi.

1982’DE KURULDU!

 HAVELSAN, milletimizin öz sermayesi ile 1982’de kurulmuş, lider teknoloji firmasıdır. HAVELSAN, hem yurt içinde hem yurt dışında askeri, kamu ve özel sektör için özgün sistemler geliştiren, günümüzün en son teknolojileri ile akıllı çözümler sunan Türkiye’nin entegratör şirketidir.

 HAVELSAN’ın dört ana faaliyet alanı;

Komuta Kontrol Savunma Teknolojileri,

Eğitim ve Simülasyon Teknolojileri,

Ülke ve Siber Güvenlik Çözümleri

Yönetim Bilgi Sistemleridir.


 HAVELSAN, Hava ve Deniz Kuvvetlerimiz için komuta kontrol ve savunma teknolojileri üretiminin yanı sıra her türlü KARA, DENİZ, HAVA platformu için yerli katkı oranı yüksek simülatörler sağlamaktadır. Seçim sistemleri, tapu kadastro işlemleri ve Ulusal Yargı ağı gibi projeler ile HAVELSAN, ülkemizin en önemli e-devlet dönüşüm firmasıdır. Aynı zamanda HAVELSAN, tasarladığı ve ürettiği ülke ve siber güvenlik sistemleri ile kesintisiz, güvenli ve güvenilir hizmetin de çözüm ortağıdır.