YUSUF ZENGİN

TAV Havalimanları Holding ve HAVAŞ'ın ardından TAV Technologies de, Atatürk Havalimanı'na veda etti.

Atatürk Havalimanı'nın geçen ay kargo uçakları ile iş jetleri dışında yolcu uçaklarına kapanmasının ardından merkezleri Atatürk Havalimanı'nda olan şirketler de arka arkaya taşınma kararı aldı.

TAV Havalimanları Holding'in ardından yine TAV'ın iştiraklerinden HAVAŞ, çalışanlarla topluca çekilen fotoğrafla 15 Mayıs'ta Vadistanbul'a taşınacaklarını açıklamıştı. Bugün de, TAV Teknoloji yine çalışanlarıyla çekilen fotoğrafla 15 Mayıs'ta Vadistanbul'a taşınacaklarını duyurdTAV TECHNOLOGIES

TAV Technologies, havacılık endüstrisi için BT uygulamaları, BT, ULV ve ERP hizmetleri ve çözümleri geliştirmek ve sunmak amacıyla 2005 yılında TAV Havalimanları Holding'in bir iştiraki olarak kuruldu. Son teknolojileri kullanarak geliştirdikleri ürünler ve hizmetler, sayısız havaalanı projesindeki tecrubeleri üzerine kuruldu. Üst düzey ürünler ve profesyonel ekip, müşterilerinin maksimum erişilebilirlikle, hızlı ve kaliteli hizmet almalarını sağlıyor.

9 ÜLKE 36 HAVALİMANINDA

TAV Technologies havacılık, inşaat, sağlık ve üretim gibi farklı iş alanlarında teknoloji yönetimi sağlayan bir teknoloji şirketi. Onları, diğer BT şirketlerinden ayıran en önemli özellikleri; kapsamlı havaalanı süreç ve operasyon bilgisi, deneyimli mühendisleri ve ileri teknolojiler kullanan iş uzmanları. 3 kıtada, 9 ülkede, 36 havalimanında ve 21 şirkette, kendi kaynaklarıyla geliştirdikleri 43 ürünle küresel bir aktör durumunda.

TAV Teknoloji ürün portföyü; İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa-Alanya, Milas-Bodrum, Makedonya Üsküp ve Ohrid, Gürcistan Tiflis ve Batum, Tunus Enfidha ve Monastır, Suudi Arabistan Riyad, Dammam ve Medine havaalanlarında ve daha pek çok havalimanında kullanılıyor.

ABU DABİ'DE DE VAR

TAV Technologies Isparta Şehir Hastanesi (KÖO) Bilgi Yönetim Sistemleri ve Altyapısı kurulum ve devreye almasını tamamlamış ve hastane BT sistemlerinin bakım ve destek faaliyetlerini yürütüyor. Devam eden bakım ve destek hizmetlerine ek olarak, BAE'deki Abu Dabi Midfield Terminal Binası projesinde BT sistemleri kurulumu ve güvenlik sistemleri için BT danışmanlık işi ihalesini kazanarak projeyi başarıyla sürdürüyor.