YUSUF ZENGİN

TAV Havalimanları Holding CEO'su Sani Şener, Next Academi'nin 'Next Talk' etkinliğinde gençlerle biraraya geldi.

TAV CEO'su Sani Şener, yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarına katılarak bilgi ve birikimlerini aktarmaya devam ediyor. Şener bu kez de, Next Academi'nin İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirdiği Next Talks'a katılarak gençlere seslendi.

NEXT ACADEMİ

Hangi alanda kariyer yaparsanız yapın, işler artık interaktif araçlarla/yöntemlerle yürütülüyor. Konunun sadece birkaç parçasını bilen değil, tümü hakkında bilgi sahibi olan yöneticiler yükselebiliyor.

Günümüz şartlarında konvansiyonel eğitimin kariyer planlarına etkisi giderek azalıyor. Dünyanın yeni nesil yöneticisini ortaya çıkartmak için oluşturulan Next Academi, İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliğiyle, pazarlama, iletişim ve satışta sürekli yeniyi arayan, değişenin ve dönüşenin peşinde olan bir yüksek lisans programı sunuyor.

Next Akademi // İnteraktif Pazarlama Yüksek Lisans Programı’nın eğitmen kadrosu, konusunda uzman isimlerden oluşuyor. Ayrıca Next Academy’de, konuşmacı ve program destekçileri olarak interaktif hayatı yeniden tanımlayan global şirketlerden isimler yer alıyor.

Hayat İnteraktif, Pazarlama da!