YUSUF ZENGİN

Pegasus Havayolları, yeni uçak içi eğlence sistemi Fly&Wathc'ı hizmete sundu.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli uçuş düzenleyen Pegasus Havayolları, yolcuların uçuş keyfini daha da artıracak yeni hizmeti Fly& Watch'ı tanıttı.

FLY&WATCH NEDİR?

Yeni uçak içi eğlence sistemim ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın! Uçaktayken kendi cep telefonu, tablet ya da dizüstü bilgisayarından platforma bağlanarak çok sayıda film, dizi, gezi rehberi, dergi, çocuk bölümü, oyun ve daha fazlasının tadını çıkarabilirsin!

FLY&WATCH'TA NELER VAR?

Uçak içi eğlence sistemimin zengin içeriği sayesinde kendine en uygun içeriğe istediğin an erişebilirsin.

Sen de uçaktayken zaman uçup gitsin istiyorsan, içeriklerime göz atmayı unutma!

LANSMANA ÖZEL FİYATLARLA DENE!

YURT İÇİ UÇUŞLAR 5.99 TL
YURT DIŞI UÇUŞLAR 1.99 €
SIKÇA SORULAN SORULAR

FLY & WATCH nedir?

FLY & WATCH kendi mobil cihazlarınızla (cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayar) erişebileceğiniz bir dijital uçak içi eğlence platformudur.

Platform nasıl çalışıyor ve neler sunuyor?

Filmden oyuna, gazeteden gerçek zamanlı uçuş bilgilerine, platform geniş içerik yelpazesi ile her yolcuya hitap ediyor.

Platforma nasıl bağlanabilirim?

Platforma erişmek için üç basit adımı uygulamanız gerekir:

1- Cihazınızın uçak modunu etkinleştirin

2- WI-FI ayarlarında platformun ağına bağlanın

3- Platforma erişin ve kayıt işlemini tamamlayın

Platform çalışmıyorsa ne yapabilirim?

Eğer platform çalışmıyorsa lütfen aşağıdaki adımları takip edin: - Cihaz yazılımının en güncel durumda olduğunu kontrol edin (Android için 4.4 veya daha yeni sürüm, IOS için 9.0 veya daha yeni sürüm) - Platforma Google Chrome, Safari ya da Firefox tarayıcılardan ulaşmaya calıştığınıza emin olun - Eğer platforma bir IOS cihazı ile erişmek istiyorsanız, lütfen Safari tarayıcısını kullanın - Oturumu sonlandırın ve platforma en baştan ulaşmayı deneyin ("Platforma nasıl erişebilirim?" başlığına bakabilirsiniz)

iOS cihazımda neden film izleyemiyorum?

Cihazınız 10.1.1 veya 10.1.2 sürümünü kullanıyorsa, maalesef filmleri oynatamayacaktır. Ancak, diğer tüm eğlence modüllerinin (Diziler, gazete ve dergiler, çocuk kanalı, müzik ve çok daha fazlasının) tadını çıkarabilirsiniz. Bir sonraki uçuşunuzda bunu önlemek için, hedefinize vardığınızda cihazınızın yazılım sürümünü güncellemenizi öneririz.Oyun için TIKLAYIN