YUSUF ZENGİN

Pegasus Havayolları, yeni kampanyasıyla yurt dışı uçuşlarında vergiler hariç yüzde 30 indirimli kampanya başlattı.

İstanbul'un Anadolu yakasındaki Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli uçuş düzenleyen Pegasus Havayolları, 2 gün devam eden ve bugün sona erecek kampanya ile yurt dışı uçuşlarında vergiler hariç yüzde 30 indirim uygulayacak. Biletini flypgs.com veya Pegasus Mobil uygulamamdan alanlar ise 10 Eylül-24 Ekim tarihleri arasında kampanya ücretleriyle seyahat edebilecek!

KAMPANYA ÖZELLİKLERİ

SATIŞ TARİHİ: 1-2 Haziran 2019 (Türkiye yerel saatine göre 1 Haziran 2019 saat 00:00’dan itibaren 2 Haziran 2019 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

UÇUŞ TARİHİ: 10 Eylül 2019 – 24 Ekim 2019 (Türkiye yerel saatine göre 10 Eylül 2019 saat 00:01'den itibaren 24 Ekim 2019 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Yurt Dışı Hatları (Kıbrıs hatları kampanya kapsamında değildir. Kampanya kapsamına girmeyen diğer hatlar kuralların sonunda belirtilmiştir.)

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç taşıma ücreti üzerinden %30 indirim

Kampanyalı Koltuk Adedi: Sayı ile sınırlı olup 1.600.613 adettir.

İndirim ödeme adımına doğru ilerleyip, “Kampanya Kullan”a tıklayarak, kampanya seçilmelidir. İlgili kampanyalar başlığı altındaki "Yurt Dışı %30 İndirimli" butonuna tıklandığında yansıyacaktır.
Kampanya sadece www.flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.
Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir. Üye olup telefon numarasını yazmayan misafirlerimiz kampanyadan faydalanamayacaklardır.
Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun oluşturdukları uçuşlar için indirimden faydalanabilirler.
Kampanyadan çocuk misafirlerimiz de 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.
İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanya ücretine check-in bedeli dahildir.

Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.
Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” kuralına aykırı olacağı ve kampanya şartlarına uymayacağı için, yeniden tarih değişikliği yapıldığında ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve kampanya kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.
Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez.
Kampanya kapsamında vergiler hariç sadece taşıma ücretleri üzerinden indirim uygulanır.

İptal ve iade - değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.
Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Kampanyaya Dahil Olmayan Hatlar

Antalya-Amsterdam-Antalya
Antalya-Berlin-Antalya
Antalya-Bremen-Antalya
Antalya-Düsseldorf-Antalya
Antalya-Eindhoven-Antalya
Antalya-Erfurt-Antalya
Antalya-Göteborg-Antalya
Antalya-Hamburg-Antalya
Antalya-Hannover-Antalya
Antalya-Kopenhag-Antalya
Antalya-Köln-Antalya
Antalya-Leipzig-Antalya
Antalya-Münih-Antalya
Antalya-Nürnberg-Antalya
Antalya-Paderborn/Lippstadt-Antalya
Antalya-Paris-Antalya
Antalya-Stockholm-Antalya
Antalya-Stuttgart-Antalya
Bişkek-Oş-Bişkek
Bodrum-Moskova-Bodrum
Dalaman-Londra-Dalaman
Dalaman-Manchester-Dalaman
Dalaman-Moskova-Dalaman
İstanbul-Kahire-İstanbul
İzmir-Amsterdam-İzmir
İzmir-Moskova-İzmir
Moskova-Alanya/Gazipaşa-Moskova
Roma-Bari-Roma
Roma-Cenova-Roma
Roma-Katanya-Roma
Roma-Napoli-Roma
Roma-Torino-Roma
Roma-Venedik-Roma