Babanız için aradığınız hediyeyi hala bulamadıysanız ÇiçekSepeti.com’un birbirinden anlamlı, esprili, şık binlerce hediye seçeneğinden birini mutlaka beğeneceksiniz.

Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi ÇiçekSepeti.com, Babalar Günü’nde binlerce hediye seçeneğiyle son dakikacıların, babasından uzakta yaşayanların, alışverişe vakit bulamayanların, mağaza mağaza dolaşmak istemeyenlerin imdadına yetişiyor. ÇiçekSepeti.com, babalar için birbirinden anlamlı, esprili, şık hediyeleri birkaç tıkla kapınıza kadar getiriyor.

Hediye setlerinden lisanslı ürünlere binlerce farklı hediye alternatifini bir araya getiren ÇiçekSepeti.com, kişiselleştirilmiş hediye seçenekleriyle babanıza kendini daha özel hissettiriyor. ÇiçekSepeti.com’un sunduğu kişiselleştirilmiş ürünlerden ''Cüzdan Kemer Kartvizitlik Set''e babanızın adını ya da istediğiniz mesajı yazdırmanız mümkün. Son derece şık görünen, özel tasarım nikel kaplama ''Harfli Kare Kol Düğmesi''ne de babanızın adının baş harfleri işlenebiliyor. “Mesajlı Ahşap Stant” ise babanızla geçirdiğiniz özel anları ölümsüz kılıyor. Arzu ettiğiniz altı adet mini fotoğrafın yer aldığı standın üzerine babanıza iletmek istediğiniz mesajı da yazdırabiliyorsunuz.