YUSUF ZENGİN

İngiliz Havayolu şirketi British Airways (BA) çalışanı üç kabin görevlisi (Hostes), şişe çevirmece oyunu oynadıktan sonra çırılçıplak soyunup oteli birbirine kattı. Hosteslerin şirket Yönetimi tarafından kovulması bekleniyor.

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre biri kadın, ikisi erkek 3 hostes, Singapur’daki bir otelde alkol alıp şişe çevirmece oyunu oynadı. İddiaya göre öpüşüp kıyafetlerini çıkaran üç personel, otelin koridorlarında koşarak konukların kapılarına vurdu.

KOVULACAKLAR!

Singapur’dan İngiltere’nin başkenti Londra’ya geri gönderilen ‘çılgın üçlü’nün, otelde çıkardıkları rezalet nedeniyle kovulması bekleniyor.

Oteli birbirine katan üç BA personelinin, kabin ekibinde bulunan bir meslektaşları tarafından ihbar edildiği tahmin ediliyor.

'MÜSAMAHA GÖSTEREMEYİZ'

British Airways Sözcüsü, “Dünya genelindeki ekiplerimizden her zaman en yüksek standartlarda davranış sergilemelerini bekliyoruz ve yaşananları inceliyoruz. İş arkadaşlarımız tarafından sergilenen kuraldışı tavırlara müsamaha gösteremeyiz ve her zaman iddiaları bütünüyle soruşturacağız ve ne gerekiyorsa yapacağız” açıklaması yaptı.