THY Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınladığı ilanlar ile memur alımı yapıyor. Türk Hava Yolları memur alımına kimlerin hangi şartlarda ve ne şekilde başvuru yapacağı detayları haberimizde.

Teknik servis merkezi büro memuru alımı Türkiye İş Kurumu ilan 00005086872 numarası olarak verilmiştir. En az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru 24 Ağustos 2019 tarihinde son bulacaktır.

Ofis Destek Elemanı Alımı: Apron giriş izni ve daimi kart işlemlerinin takibi, seyahat organizasyonların yapılması, finans ay kapanışı kayıtlarının kontrolü ve iade fatura düzenlenmesi, şirkette kullanılan yazılımlar üzerinden çeşitli taleplerin oluşturulması işlerini yapacak.

Atölye Destek Personeli veya Teknisyeni Alımı: Atölyenin genel tertip ve düzeninin sağlanması, yardımcı işlerin takibi, dokümantasyon, arşivleme, departmanlara idari işler desteği, şirkette kullanılan yazılımlar üzerinden çeşitli taleplerin oluşturulması işleri verilecektir.

Yemekhane işçisi alımı en az ilkokul mezunları arasından yapılacaktır. Başvuru İŞKUR iş ilanları 00005067471 olarak ilan edildi. Son başvuru 31 Ağustos 2019 olarak ilan edilmiştir.

Tüm ilanlara başvuru yapacak adaylar %40 engelli raporu olması isteniyor. Engelli istihdam için şartları yerinde olan tüm adaylar başvuru yapabilir. Başvuracaklar İş Kurumu üzerinden şahsen veya verilen ilan numaraları ile online başvuru yapılabilir. THY personel alımı İstanbul şehrine yapılacaktır.

Bütün ilanlara ulaşmak için İŞKUR iş ilanları sayfasınıı ziyaret ediniz.

Facebook Adresimiz: https://www.facebook.com/kamukariyer

Twitter Adresimiz: https://twitter.com/KariyerKamu

Bizi Takip edin ve Yorum yapmayı unutmayın.