YUSUF ZENGİN

İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA, yolcuları uçuş öncesi güzel vakit geçirecekleri ve BTA'nın da yiyecek-içecek hizmeti sunduğu son derece konforlu İGA Lounge'a davet etti.

İstanbul Havalimanı'nın işletmecisi İGA Havalimanı İşletmesi AŞ, kısa bir süre önce "İGA PASS" üyelik programını hizmete sunmuştu. İşte o üyelik programına üye yolcular için son derece şık ve konforlu ve bir salon hazırlandı. TAV Havalimanları Holding'in iştiraki olan BTA'nın yiyecek-içecek hizmeti sunduğu İGA Lounge'da ise özellikle Türk mutfağının gözde ikramları dikkat çekiyor.

4 FARKLI HİZMET

Çocuklu aileler, iş insanları, tatile çıkan yolcular gibi her grubu düşünen İGA, İGA PASS üyelik programı ile 4 farklı hizmet sunuyor. Üyelik programında lounge, buggy (mini golf aracı), fast-track (hızlı geçiş), öncelikli check-in, otopark, vale ve şehir içi transfer hizmetleri sunulacak.

İGA LOUNGE, 24 SAAT HİZMET VERECEK

Klasik havalimanı servis anlayışının aksine maksimum kalitede konfor sunmayı hedefleyen İGA PASS programının en önemli hizmet ayrıcalıklarından biri, İGA Lounge olacak. Bu hizmet sayesinde havalimanında uçuşunu bekleyen yolcular için 4 bin 420 metrekare büyüklüğünde ve 584 kişilik oturma kapasitesine sahip İGA Lounge, 24 saat hizmet verecek.

İGA Lounge'u iş amaçlı tercih eden misafirler, tam donanımlı bilgisayarlar eşliğinde çalışabilecek, 2 akıllı tahtaya sahip toplantı odasını ve 4 sessiz odayı kullanabilecek.

Lounge alanında ebeveynler uçuşu beklerken çocuklar da oyun oynayabilecek ve çizgi film izleyebilecek. Yeme-içme alanında bulunan ekranlardan aileler oyun odasındaki çocuklarını takip edebilecek. Burada çocuk tuvaleti, bebek bakım odası ve emzirme odası da bulunacak.

Bunun yanı sıra yolcular, İGA Lounge alanındaki ekranlardan Duty Free'den ön siparişini verip, ekranda belirtilen en yakın mağazaya giderek ürünü satın alabilecek.

25 MİNİ GOLF ARACI HİZMET VERECEK

İç hat, dış hat, geliş ve gidiş katı olmak üzere toplamda 12 hızlı geçiş noktasının bulunduğu İstanbul Havalimanı'nda, İGA PASS "fast track" hizmetinden yararlananlar her zaman önde yer alacak.

İGA PASS hizmetleri arasında bulunan 25 buggy, İstanbul Havalimanı'nın 3 noktasında hizmet vererek pasaport kontrolünden sonra hazır bekleyecek ve yolcuları biniş kapısına kadar götürecek.

KİŞİYE ÖZEL HİZMET VEREN ASİSTAN

Yolcular, meet & greet hizmeti ile havalimanı kapısından uçağa kadar asistan eşliğinde hizmet alabilecek. Bu hizmet ile İGA PASS kullanıcıları, özel asistan tarafından karşılanma, fast & track ve öncelikli check-in sisteminden yararlanma, İGA Lounge kullanımı ve buggy hizmeti gibi çeşitli ayrıcalıklardan faydalanabilecek.

Meet & Greet servisinin ek hizmetlerinde VIP apron transferi, çiçek ile karşılama, havalimanı şehir transferi ve havalimanlarında ilk olacak alışveriş danışmanlığı da sunulacak.

Üyelikler yolcu profilleri düşünülerek İGA PASS Plus 299 avro, İGA PASS Extra 399 avro ve İGA PASS Premium 799 avro olmak üzere 3 farklı kategoride sunuluyor ve satın alımlar yıllık olarak yapılabiliyor.