İstanbul havalimanı'nda Burger King 72 TL Sosisli 46 TL!

 İSTANBUL Havaalanı'nda bir restoranda satılan ürünlerin yüksek fiyatları sosyal medyada gündem oldu. Vatandaşlar fahiş fiyatlara tepki gösterdi.

İstanbul Havalimanı'nda suyun 10 liraya satılmasına ilişkin tartışmalar sürerken, bir sosyal medya kullanıcısı, aldığı 36 liralık sosislinin fotoğrafını paylaşarak duruma tepki gösterdi.

Türkiye yazarı Fuat Uğur, İstanbul Havalimanı’ndaki fiyatların yüksekliğine dikkat çekerek, havalimanında bir suyun 10 liraya satılmasını gündeme getirmişti.

İstanbul havalimanı'nda Burger King 72 TL!

Türkiye’de 1.200’e yakın restorana ulaşan ve çeyrek asırlık tecrübesiyle sektörünün lideri TAB Gıda, dünyaca ünlü markaları Burger King®, Popeyes® ve Sbarro® İstanbul Havalimanı H01 HPÖ’de (Pasaport öncesi) lezzet tutkunlarını ağırlayacak. “Avantajlı franchise fırsatlarıyla, kapımız tüm girişimcilere açık”Türkiye’den dünyaya açılan İstanbul Havalimanı’nda Burger King®, Popeyes®, Sbarro®markaları ile hizmet vermekten dolayı büyük gurur duyduklarını belirten Finans ve Franchise Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Çetinkaya, yatırımcılara sundukları avantajlı franchise fırsatlar ile sektöre yön vermeye devam ettiklerini ifade etti.

İstanbul havalimanı'nda Sbarro® TL!