Koton trendlerin nabzını tutmadaki uzmanlığını, Koton Fashion Club isimli yepyeni projesiyle bir adım ileriye taşıyor.

Türkiye’de hızlı moda sektöründe bir ilk olan “Koton Fashion Club” platformu, kendi tarzı ve stil önerileriyle öne çıkan influencerları bir araya getiriyor. Platform aracılığıyla, stil sahibi ve moda konusunda deneyimli isimler “Koton’un sezon koleksiyonundan seçkileri” ile, takipçilerine incelikle hazırlanmış stil önerileri getiriyor. “Koton Fashion Club” sadece moda üreten değil, modayı yorumlayan birbirinden farklı tarzları da müşterileriyle buluşturan yeni nesil bir moda anlayışını benimsiyor.

Koton 2020 İlkbahar-Yaz Business Koleksiyonu modern ve şehirli kadının tarzını ofis yaşamıyla sınırlı tutmayan bir duruşu benimsiyor. Koleksiyondaki sofistike takımlar, basic tişörtler ile tamamlandığında modern ve şehirli bir stil sunarken, dantel detaylarla feminen forma kavuşuyor. İlkbahar-Yaz renk paletinde önemli bir yere sahip olan krem tonu zarafeti vurgularken, gri, mavi, açık sarı ve ekose ise farklılaşmak isteyenler için vazgeçilmez bir alternatife dönüşüyor.

Fashion Club’ın ilk işbirliği: Ünlü influencer Merve Özkaynak

Koton’un sezon modasını ve trendleri göz önünde bulundurarak önerilerini paylaşacağı Fashion Club’ın ilk işbirliği, sosyal medya hayatına bloğuyla başlayarak kısa sürede Youtube kanalında milyonlarca izleyiciye ulaşan Merve Özkaynak.

Merve Özkaynak, Koton’un İlkbahar-Yaz 2020 Business Koleksiyonu’ndan seçtiği ve kombinlediği ürünleri, Koton kadınlarıyla ve takipçileriyle paylaşıyor. Merve Özkaynak’ın, Koton’un İlkbahar-Yaz 2020 Business Koleksiyonu’ndan özel seçkilerine, Koton mağazalarından ve Koton.com’dan ulaşabilirsiniz.

Koton Hakkında:

Türkiye'nin moda ve perakende öncüsü Koton, 1988 yılında İstanbul’da kurulan ilk mağazasıyla hazır giyim perakendesine başlamış ve 1996 yılında ilk yurtdışı satış noktasını Almanya Münih’te açmıştır. Koton bugün 208’i yurtdışında, 304’ü yurtiçinde olmak üzere 512 mağazada, dünya genelinde ise 31 farklı ülkede 1000’den fazla satış noktasında bulunmaktadır. 2023 yılında 5 kıtada en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olmayı hedeflemektedir. Yaratıcı ve yenilikçi, müşteri ve teknoloji odaklı Koton, sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturarak, cazip fiyatlarla uygun lokasyonlarda satışa sunma politikasını yürütmektedir.220’yi aşkın genç ve tecrübeli çalışandan oluşan tasarım ekibi, 11.000’den fazla çalışanı ile Koton, her yıl 50'den fazla koleksiyonda yaklaşık 30.000 farklı modeli müşterilerine sunmaktadır. Koton mağazaları her gün yaklaşık 80 yeni seçeneği müşterileri ile buluşturmaktadır.