YUSUF ZENGİN

Türkiye'nin ilk ve tek havacılık dergisi 19 yaşında News of Sky E- Dergimizi ayda en az 500 bin kişi okuyor.

Reklam ve reklam haber için gokyuzuhaberci1@gmail.com

Gökyüzü Haberci E-dergisini okumak için tıklayınız

Onur Havayolları (Onur Air) ile Antalya-İstanbul-Antalya uçuşu gerçekleştiren Harun adlı yolcu, koku ve sesten şikayet ederek, “Bir hayli rahatsız oldum ve gerçekten bugüne kadar severek seyahat ettiğim bu firmayı bir daha tercih etmeyecek olmama sebebiyet verdi.” dedi.

Onur Air seyahatleri ile ilgili yapılan şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor. Genellikle rötar konusunda çok fazla şikayet alan Onur Air, bu kez de uçaktaki ‘pis koku ve uğultu’ nedeniyle tepkiye neden oldu. Harun adlı yolcu yaşadığı mağduriyeti ise sikayetvar.com’a anlattı.

İşte o şikayet yazısı:

Onur Air Uçaktaki Koku Ve Ses!

Onur Havayolları'nı her zaman severek tercih ettim ancak 30.11.2018 tarihinde Antalya İstanbul 22.45 uçağına bindiğimde uçaktaki ağır koku beni çok rahatsız etti, bu koku sanki ıslak bir şeyin o ortam uzun süredir tutulması gibiydi ve uçağa alındıktan sonra yarım saat uçağın kalkışı gecikince kendimden geçtim ortada böyle bir sorun olması ve hosteslerin çaresizliği ve bunu belirten sözleri beni çok rahatsız etti. Yine bu yolculuğun dönüşü İstanbul Antalya 03.12.2018 tarihli 06.55 uçağı kalkış anında yaklaşık 10 dakika boyunca çıkan uğultuya benzeyen garip sesten de bir hayli rahatsız oldum ve gerçekten bugüne kadar severek seyahat ettiğim bu firmayı bir daha tercih etmeyecek olmama sebebiyet verdi.