Bol bol kazandıran, BolBol Uçuş Programı sık seyahat eden kişiler için büyük bir avantajdır. Peki, Pegasus BolBol nedir? BolPuan’ları paraya çevirmek mümkün mü? BolPuan’ların kullanım süresi var mı? Pegasus Fiyat Sabitleme seçeneği ile ucuz uçak bileti almak mümkün mü? İşte, Pegasus’un misafirleri için sunduğu uygulamalar ve uçak bileti fırsatlarına dair detaylar…

BolBol Uçuş Programı ile Uygun Fiyata Uçak Bileti Al!

BolBol; Pegasus misafirlerinin cep telefonu numaralarıyla kayıt olabildiği ve Pegasus ile gerçekleştirecekleri her uçuşta yüzlerce BolPuan kazandıkları bir uçuş programıdır. Bu programa katılmak oldukça kolaydır. Ücretsiz olarak üye olma imkânı sunan BolBol Uçuş Programı sayesinde, uygun fiyatlarla uçak bileti alabilirsiniz. BolPuan’larını biriktiren misafirler, ödül biletler de kazanarak en ucuz uçak biletleri ile seyahat etmenin keyfini çıkarabilir. Misafirler, Pegasus ve iş ortaklarından yapacakları harcamalar ile BolPuan kazanırlar. Kazanacakları bu BolPuan’lar ile istedikleri uçuşu; istedikleri saatte, kontenjan kısıtlaması olmadan gerçekleştirebilirler. Misafirler, havalimanı vergilerini de BolPuan’ları ile ödeyebilirler.

Pegasus BolBol Uçuş Programı ile Pegasus misafirleri birçok avantaja sahip olurlar. Misafirlerin, Pegasus BolBol üyesi olarak yapacakları uçuşlardan online kanalları üzerinden satın aldıkları biletler için her 1 TRY’lik harcamada 2 BolPuan kazanırlar. Pegasus’un online kanalları mobil uygulaması ve internet sitesidir. Diğer kanallardan satın alınan biletlerde ise her 1 TRY’lik harcamada 1 BolPuan kazanılır. Örneğin; Pegasus misafirleri 200 TRY’lik bir uçuş bileti aldıysa ve bu bileti satın alma işlemini flypgs.com adresinden ya da mobil uygulama üzerinden gerçekleştirdiyse 400 BolPuan kazanır; diğer kanallar üzerinden satın alınan biletlerden ise 200 BolPuan kazanır. Kazanılan BolPuan’lar, uçuş gerçekleştikten sonra üyelerin hesabına aktarılır. BolBol programına üye olan misafirler BolPuan’larını, Pegasus’un internet sitesinden ya da mobil uygulaması üzerinden; bilet alırken, koltuk seçimi yaparken, bilete Pegasus Flex (sınırsız değişiklik hakkı) eklerken, bagaj ödemesi yaparken ve yemek siparişlerinde kullanabilir. Üyeler BolPuan’larını biriktirerek ödemelerini bu BolPuan’lar ile yapabilir ya da mevcut BolPuan’larının üzerine para ilave ederek ödemelerini bu şekilde gerçekleştirebilirler. Pegasus BolBol üyelik programında kazanılan BolPuan’lar nakit paraya dönüştürülemez. Üyeler biriktirdikleri BolPuan’ları nakit olarak talep edemezler.

BolBol üyelik programına dahil olan Pegasus misafirlerinin en çok merak ettiği konulardan birisi de kazandıkları BolPuan’ların kullanım süresinin olup olmadığıdır. Kazanılan BolPuan’lar, 2 yıl içerisinde kullanılmalıdır. Aksi halde geçerliliğini yitirmektedir. Kazanılan BolPuan’ların geçerlilik süreleri, Pegasus tarafından belirlenen kazanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Pegasus kazandırdığı BolPuan’ların geçerlilik süresini, kazanımdan önce belirtmek kaydıyla, farklılaştırma hakkını saklı tutar.

Pegasus’un “Fiyat Sabitleme” Hizmeti ile Ucuz Uçak Bileti Fırsatlarını Kaçırma!

Sıkça seyahat eden kişiler için uygun fiyatlı uçak bileti kampanyalarından yararlanmak büyük önem taşır. Misafirlerine 7 TRY’den başlayan fiyatlarla, bilet fiyatını sabitleyip rezervasyon yapma imkânı sunan Pegasus, misafirlerinin uçuş keyfini en ekonomik şekilde çıkarmasına yardımcı olur. 7 TRY’den başlayan fiyatlarla, ilgili uçak biletinin fiyatını anında sabitlemek mümkün. Pegasus misafirlerinin belirlediği güne kadar, biletin rezervasyon yapıldığı tarihteki fiyatı gerçerli olur ve değişmez. Böylelikle misafirler, ucuz uçak bileti için yaptıkları rezervasyonu fiyat değişikliği olmadan satın alarak seyahat edebiliyorlar. Fiyat sabitleme hizmetini Pegasus’un internet sitesi, çağrı merkezleri ve acenteleri üzerinden satın almak mümkün. Fiyat sabitleme süresi, çağrı merkezi aracılığıyla fiyat sabitleme bedeli ödenerek bir sefere mahsus olmak kaydıyla uzatılabiliyor. Dış hat için bilet fiyatlaması EUR ya da USD cinsinden yapılır. Bu işlem esnasında, sistemdeki kur cinsi üzerinden sabitleme yapıldığından, kurda meydana gelecek değişiklikler bilet fiyatına da yansır. Bu hizmetin ücreti, PNR içerisindeki kişi sayısına göre belirlenir ve ödenen ücretin iadesi yoktur.
Not: Lütfen Pegasus BolBol ve Fiyat Sabitleme hakkında bilgilerinin güncelliğini TIKLAYIN