Gökyüzü HaberciE-dergisini okumak için tıklayınız

YUSUF ZENGİN

BTA Catering Services CEO’su Sadettin Cesur, Gazipaşa ve Antalya Havalimanları’ndaki şubeleri ziyaret etti. Cesur’a, TAV Havalimanları’nın forma göğüs sponsoru olduğu Alanyaspor forması hediye edildi.

BTA Türkiye Bölge Direktörü Kerem Arman ile Gazipaşa Havalimanı’na giden Sadettin Cesur, sistemi gezerek incelemelerde bulundu ve ardından öğle yemeğini çalışanlarla birlikte yedi.

Oldukça keyifli ve sıcak bir atmosferde geçen yemekte konuşan İcra Kurulu Başkanı Saadettin Cesur, Türkiye’ye gelen her 10 turistten birinin, Antalya’ya gelenlerin de yüzde 30’unun Gazipaşa Havalimanı’nı kullandığını söyledi. Bu sene de yoğun ve bir o kadar da verimli bir sezonu geride bıraktıklarına dikkat çeken Cesur, “Sizler burada butik bir ekip ile çok güzel, çok değerli işlere imza atıyorsunuz. Bu nedenle yeriniz gerçekten ayrı. Her birinize tek tek teşekkür ediyorum.” dedi.

BTA Operasyon Sorumlusu Emre Demirhan’ın, çalışanların kariyer gelişimine verdikleri önemin çok güzel örneklerinden biri olduğunun altını çizen Cesur, daha sonra Gazipaşa’da görev yapan çalışanlarla fotoğraf da çektirdi. Bu arada, Emre Demirhan, Cesur ve Arman’a, TAV Havalimanları’nın forma göğüs sponsoru olduğu Alanyaspor forması hediye etti.

TELOEKEN VE VAROL’A ZİYARET

Gazipaşa Havalimanı’nın ardından TAV-Fraport ortaklığında işletilen Antalya Havalimanı’na geçen Cesur ve Arman, burada Terminal Genel Müdürleri Gudrun Teloeken ve Deniz Varol ile İÇTUR Genel Müdürü Dalım Avcı’yı ziyaret ederek başarılar diledi.