YUSUF ZENGİN

Türkiye'nin ilk ve tek havacılık dergisi 19 yaşında News of Sky E- Dergimizi ayda en az 500 bin kişi okuyor.

Reklam ve reklam haber için gokyuzuhaberci1@gmail.com

Gökyüzü Haberci E-dergisini okumak için tıklayınız

BTA Food&Services Group CEO’su Sadettin Cesur, şirketteki 20. yılını geride bıraktı. Kendisine bu özel günün hatırlatılması üzerine şirket İcra Kurulu’ndaki mesai arkadaşlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren Cesur, sosyal medyadan duygu ve düşüncelerini paylaştı.

BTA Food&Services Group CEO’su Sadettin Cesur, bugünkü İcra Kurulu Toplantısı’nda büyük bir sürprizle karşılaştı. Sabah saatlerinde gerçekleştirilen toplantıda bugün itibariyle BTA Food&Services Group’daki 20. yılını geride bıraktığı kendisine hatırlatılan Cesur, bu çok özel anı hatıralaştırmak adına İcra Kurulu Üyesi arkadaşlarıyla fotoğraf çektirdi.

Fotoğrafta ise İcra Kurulu Üyeleri; İbrahim Demir (Operasyondan sorumlu), Murat Sağışman (İnsan Kaynaklarından sorumlu), Baha Bülbül (Denizyolları Genel Müdürü) ve Volkan Cılga (Unlu Mamüller Genel Müdürü) yer aldı.

BTA’da 21. yılına giren Sadettin Cesur, bu özel gün ile ilgili sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:

Bugünkü toplantımıza, tarihini gerçekten unuttuğum güzel bir haberle başladık. Evet, sürpriz oldu ama daha da ötesinde beni çok duygulandırdınız. Dile kolay, tam 20 yıl önce Aralık 1998’de başladı bu yolculuk. Hemen akabinde bu fotoğraf karesinde yer alan arkadaşlarımla yollarımız, geleceğimiz belki de kaderimiz ortak oldu. Onların da 20 yılı bugün yarın dolacaktır. Birlikte acı, tatlı sayısız günler yaşadık ama yaptığımız işe odaklanmaktan asla vazgeçmedik, bundan sonra da vazgeçmeyeceğiz.

Başta her zaman yanımda olan aileme, ilk günümden bu yana kendisinden desteğini gördüğüm CEO’muz Sn. Sani Şener’e, üzerimde hakkı olan tüm büyüklerime, yönetici arkadaşlarıma ve elbette en büyük gücümüz olan sahadaki 4000 çalışanımıza buradan bir kez daha teşekkürlerimi, sevgi ve saygılarımı iletmek istiyorum.