YUSUF ZENGİN

TAV Havalimanları Holding, yaklaşık 20 yıl işlettiği Atatürk Havalimanı'nı unutamadı. Holding'in yönetim katı girişine halı üzerine '35 R pisti' tasarımı yapıldı.

Atatürk Havalimanı, 5-6 Nisan'da İstanbul Havalimanı'na gerçekleştirilen 'Büyük Göç'e sahne olmuştu. Atatürk Havalimanı'ndaki kargo ve iş jetleri dışındaki tüm uçuşlar ise o tarihten sonra İstanbul Havalimanı'na kaydırıldı. TAV Havalimanları Holding de, 15 Mayıs'a kadar Atatürk Havalimanı'ndaki ana merkezinde faaliyet göstermeye devam etti. Şirket daha sonra ise Vadistanbul'a taşındı.

PİSTİ OFİS GİRİŞİNE TAŞIDILAR

TAV Holding CEO'su Sani Şener, sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşımda bulundu. Atatürk Havalimanı pistini ofisteki halıya yansıttıklarını dile getiren Şener, "Hiç unutmayalım diye" ifadelerini kullanadı.

“DÜNYANIN İŞİ” VADİSTANBUL'DA!

İş dünyasının yeni cazibe merkezi olan ve 9 bloktan oluşan Vadistanbul, tüm donatıların birbirine çapraz fayda sağlayacak şekilde hayata geçirilerek, yatay düzlemde her türlü yaşam fonksiyonlarını içinde barındıran Türkiye’nin ilk ve tek karma projesi olarak öne çıkıyor. Ofislerde yüzde 78-80 arasında net alan verimliliği sunulan Vadistanbul, bulunduğu konum itibariyle TEM, E-5 ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantılarının keşişim noktasında yer alıyor.

Komplekste aynı zamanda misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz beş yıldızlı Radisson Blu Otel de bulunuyor.