Türk Hava Yolları, yeniden tasarlanan 787-9 Dreamliner uçakları ile yolcularına yepyeni bir kabin içi deneyimi vaat ediyor.

NEWS OF SKY DERGİSİ ARALIK SAYISI  TIKLA OKU

Uzun menzilli, çift motorlu ve geniş gövdeli Boeing 787-9 ayrıca Dreamliner adıyla da biliniyor. Yüksek oranda kompozit kullanılarak üretilmesinden dolayı yüksek nemli iç ortama sahip olan uçak sonuna kadar konforlu bir yolculuk vadediyor. Boeing 787-9’un diğer yolcu uçaklarına oranla çok daha büyük pencereleri barındırıyor.

NEWS OF SKY DERGİSİ ARALIK SAYISI  TIKLA OKU

Yeni nesil geniş gövdeli Boeing 787-9 uçakları yolculara daha iyi hizmet verecek şekilde yeniden tasarlandı. THY'nin kendi tasarımı olan koltuklar, daha geniş koltuk aralıkları, baş üstü dolaplarına kullanım kolaylığı getiren uygulamalar, kilitli saklama üniteleri, USB ve fişler için bağlantı noktaları gibi birçok geliştirmeyle seyahati en keyifli hale getirmeyi amaçlıyor.

NEWS OF SKY DERGİSİ ARALIK SAYISI  TIKLA OKU

DREAMLİNER’DA BUSİNESS CLASS YOLCUSU OLMAK APAYRI BİR DENEYİM
Business Class kabininde 1-2-1 dizilimiyle yer alan koltukların sunduğu 111 cm diz mesafesi sunuyor. Ayrıca koltuk tek tuşla 193 cm boyunda bir yatağa dönüştürülebiliyor.

Business Class’ta dokunmatik kumanda, ışık yoğunluğu ayarlanabilen okuma ışığı, kapaklı saklama alanı, güç ünitesi ve USB şarj girişleri gibi en ince detaylara bile yer veriliyor.

Economy Class kabininde 3-3-3 şeklinde sıralanan 44 cm genişliğindeki koltuklarda konforlu bir seyahat vaat ediyor.
Economy Class koltuklarının arasında 78 cm diz mesafesi bulunuyor.

NEWS OF SKY DERGİSİ ARALIK SAYISI  TIKLA OKU