YUSUF ZENGİN

Türkiye'nin ilk ve tek havacılık dergisi 19 yaşında News of Sky E- Dergimizi ayda en az 500 bin kişi okuyor.

Reklam ve reklam haber için gokyuzuhaberci1@gmail.com

Gökyüzü Haberci E-dergisini okumak için tıklayınız

Türk Hava Yolları’nın (THY) İstanbul-Dusseldorf uçuşundaki minik yolcu Deniz’e, kabin ekibinden (hostes) anlamlı ve duygulandıran bir hediye verildi.

THY ile İstanbul’dan Dusseldorf’a seyahat eden Ömeroğlu ailesinin en küçük bireyi minik Deniz, hostesler tarafından özel ilgiyle ağırlandı. Hostesler, ilgilendikleri ve çok sevdikleri minik yolcuları Deniz’e, küçük bir not yazdıkları yastığı hediye etti. Yastıkta, “Sevgili Deniz Ömeroğlu. Ömrün boyunca seni bulutların üzerinde hissettirecek sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hayat yaşaman dileğiyle… :) TK 1525 kabin ekibinden küçük bir hediye…”.

Hosteslerden gelen hediye karşısında büyük memnuniyet duyan Deniz’in babası Akın Ömeroğlu ise sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

Sevgili Deniz’in ilk uçuşunu minicik bir dokunuşla ölümsüzleştiren ve ona çok güzel bir hediye hazırlayan TK1525 sayılı uçuşun tüm kabin ekibine özellikle kabin amirine çok teşekkürler @TK_TR. Çok güzel
bir anı oldu bizim için.

THY’DEN CEVAP GELDİ

Bu arada Twitter’daki TK HelpDesk ise Akın Ömeroğlu’nun paylaşımına şu yanıtı verdi:

Merhaba Akın Bey, yüreğimizi ısıtan bu harika geri bildiriminiz ve bizleri tercih etmiş olduğunuz için asıl bizler size teşekkür ederiz. Minik Deniz’in hatıralarında yer alabilmişsek ne mutlu bize.

Nice huzurlu, sağlıklı ve mutlu uçuşları birlikte gerçekleştirmemiz dileğiyle, kendinize çok iyi bakın.