THY Kabin Hizmetleri Başkanlığı’ndan kabin ekiplerine kısmi çalışma uygulamasına tamamen geçilmesiyle ilgili önemli bir duyuru yapıldı.

Duyuru Şöyle:

Kıymetli Kabin Ekiplerimiz,

Küresel bir sorun haline gelen Covid-19’un en çok etkilediği sektörlerden biri hiç şüphesiz havacılık sektörüdür.

Bu zorlu süreçte bayrak taşıyıcı hava yolumuz sizlerin destek ve gayretiyle büyük bir sorumluluk üstlenmiş, önce yurt dışındaki vatandaşlarımızın anavatana dönüşünü sağlamış, şimdi de kargo faaliyetlerini yürütmektedir.

Sorumluluk bilinciniz, fedakar ruhunuz ve özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyor, bu zorlu günleri atlattığımızda Ortaklığımızın yeniden başarıdan başarıya koşacağına can-ı gönülden inanıyorum.

Değerli Arkadaşlarım,

Ortaklığımız, çalışanlarımızın işlerini korumak adına gerekli tüm önlemleri almaktadır. Kısmi çalışma uygulaması bunlardan bir tanesidir.

Başkanlığımız yer çalışanları da kısmi çalışma uygulamasına tamamen geçmiştir.

Bu dönemde Başkanlığımızın tüm birimlerine e-posta yoluyla her daim ulaşabileceğinizi, ihtiyaç duyduğunuzda size bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isterim.

Zamanı etkin kullanmak adına bu dönemde dokümanlarınızı okumanızı ve takip etmenizi, yapılması zorunlu olan uzaktan eğitimlerinizi tamamlamanızı ve bilgilerinizi güncel tutmanızı bekliyoruz. Hepinizin hassasiyetle bu görev ve sorumluluklarınızı da yerine getireceğine inancım tamdır.

Hep birlikte başaracağız.

Saygı ve sevgilerimle

Dr. Nevin ÇOLAK
Kabin Hizmetleri Başkanı | SVP,Cabin Crew