Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hezarfen Havacılık ve Uzay Kulübü’nün davetiyle Eskişehir’e gelen Türk Yıldızları resmi ürün satış tırı, üniversite kampüsü alanında stant açtı.Türk Yıldızları uçuş gösteri ekibinin resmi lisanslı ürünlerini sergileyen, aynı zamanda şehit ve gazi ailelerine destek için satış yapan tır, gezdiği 25’inci il olan Kütahya’nın ardından Eskişehir’de de vatandaşlarla buluştu.Araç ürün satış sorumlusu Ramazan Baş, Eskişehir halkının havacılığa ve Türk Yıldızları ürünlerine gösterdikleri yoğun ilgiden memnun olduklarını dile getirdi.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hezarfen Havacılık ve Uzay Kulübü’nün davetiyle Eskişehir’e gelen Türk Yıldızları resmi ürün satış tırı, üniversite kampüsü alanında stant açtı.
Türk Yıldızları uçuş gösteri ekibinin resmi lisanslı ürünlerini sergileyen, aynı zamanda şehit ve gazi ailelerine destek için satış yapan tır, gezdiği 25’inci il olan Kütahya’nın ardından Eskişehir’de de vatandaşlarla buluştu.
 Araç ürün satış sorumlusu Ramazan Baş, Eskişehir halkının havacılığa ve Türk Yıldızları ürünlerine gösterdikleri yoğun ilgiden memnun olduklarını dile getirdi.