Atatürk Havalimanı taksileri turizme katkı için yurtdışından gelen yolculara kolaylık sağlamak amacıyla araçlarındaki ceplere İstanbul’un tarihi yerlerini gösteren bir İngilizce İstanbul haritası koyuyor. 
Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatif Başkanı Fahrettin Can, Taksileri kullanan uçak yolcularına daha iyi bir hizmet verebilmek için, İstanbul’un tarihi yerlerini ve alışveriş merkezlerini gösteren özel bir harita hazırlattı.Can, Her ay taksi koltuk ceplerinde 75 bin haritayı ücretsiz dağıtacağını söyledi.
Günlük programların da yer aldığı haritada turizme katkı için ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bu harita sayesinde taksileri kullanan yolcular bir günde İstanbul’un önemli tarihi yerlerine ve alışveriş merkezlerine taksilerle veya toplu taşıma araçları ile ulaşabilecekler.
Haritalar taksi koltuk ceplerinde her ay yenilenerek yolculara ücretsiz olarak dağıtılacak.   İstanbul'un ilk ve tek İstanbul haritasını Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali geliş katında uçak yolcularına 8 ayrı stantta ve VIP Araçlarda, Turizm Ofislerinde, Otel Rezervasyon ve RENT ACAR ofislerinde yolculara her ay 300 bin Arapça 300 bin İngilizce 600 Bin İstanbul haritalarımızı ücretsiz dağıtıyoruz. Arapça ve İngilizce Haritamıza reklam vererek havalimanında % 80 yerli yabancı yolcuya ilk siz ulaşın.

Reklam Müdürü
Deniz Zengin

Tel: 05304614992
gokyuzuhaberci1@gmail.com
Tel:02124654420