Eski Türk yıldızları pilotunun havacılığa aşkını anlattığı, "Seninle Yaşamak" şiiri şarkı oldu. Klibi de apronda, yolcu uçağında çekildi. Türk yıldızlarına 10 yılını veren o pilot Evren Ayna, yeniden hava kuvvetlerine çağrıldı. Klip yayınlanmaya başladığında o da yeni rütbesi, mavi üniformasıyla yeniden hava kuvvetlerinde göreve başladı.

Türk yıldızları gösteri ekibinin eski lider pilotu Evren Ayna yazdı, opera sanatçısı tenor Oğuz Sırmalı seslendirdi, oynadı. İlk kez bir havaalanı ve bir uçak, bulutların üzerindeki aşka yazılan bu şarkı için kapılarını açtı.

Klip yayına verildiği günlerde, sözlerin yazarı da sivil yaşamdan yeniden kışlaya dönüyordu. Evren Ayna, 2014 yılında hava kuvvetlerinden ayrılmıştı. 10 yıldır Türk yıldızlarıyla uçuyordu. Ekibin temellerinden biriydi, bir çok akrobasi hareketini o kazandırmıştı. Kendi ifadesiyle, son uçuşunu tamamladığında ağlayarak inmişti F5'inden. Sivil havayolunda çalışmaya başladı. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ordudan uzaklaşmak zorunda kalan subaylara geri dön çağrısı yapılınca, hava kuvvetlerinde yeniden pilot tulumu giyen 64 subaydan biri oldu. Şimdi yarbay rütbesiyle Çiğli 2. Ana Jet üssünde jet pilotu adaylarını eğitiyor.

Onun gökyüzüne aşkını anlattığı şiiri, Oğuz Sırmalı'nın Yağmur Kokusu albümünde Seninle Yaşamak şarkısı oldu. Müziği Server Acim'e ait şarkının düzenlemesini Deniz Bijen Rahimi yaptı. Klipte yönetmen Oğuzhan Ejderoğlu'nun imzası var. Klip, İstanbul Atatürk Havalimanı terminalinde, apronunda ve bir A-330 yolcu uçağı kokpitinde çekildi. Oğuz Sırmalı, daha önce türk yıldızlarıyla ve denizaltılarla kilpler çekmişti.