11 Mart günü düştü, 11 kadına mezar oldu. İçlerinden Kaptan Pilot Beril Gebeş'in cenazesine halen ulaşılamadı. Türk yetkililer, kayıp pilotun bulunması için İran'a yazı yazdı.

Başaran Holding'in patronu Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran, 7 arkadaşı ve 3 mürettebatı taşıyan özel jet, Birleşik Arap Emirlikleri'nden dönmek için havalanmıştı. Uçak, İran hava sahası üzerine geldiğinde henüz belirlenemeyen bir nedenle düştü. Uçaktaki 11 kişi hayatını kaybetti. Cenazesi bulunamayan tek kişi, uçağın kaptan pilotu Beril Gebeş oldu.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Ulaştırma Bakanlığı Kaza Araştırma ve İnceleme Kurulu, Beril Gebeş için Dışişleri Bakanlığı'na yazı yazdı. Yazıda, Dışişleri Bakanlığı kanalıyla, İranlı yetkililerden arama çalışmalarını hızlandırmaları istendi. Bir an önce Gebeş'in cenazesine ulaşılması, ulaşılamıyorsa da en azından kimlik belirlenmesi için DNA'sının tespit edilmesi talep edildi.

İranlı yetkililer, mart ayının sonunda Nevruz Bayramı nedeniyle arama çalışmalarına ara verildiğini duyurmuştu. Türkiye'den iki yetkilinin de dahil olduğu Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü'nden bir heyet, kazanın olduğu İsfahan bölgesinde araştırma yapacak.