Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabından yayınladığı video ile Ramazan bayramını kutladı.

Ekşi, videolu paylaşımında çalışanların emeği ve fedakarlığı sayesinde zorlu süreçleri aştıklarını, İstanbul Yeni Havalimanı'na geçişle birlikte daha da büyüyeceklerini belirtti.

İşte Bilal Ekşi'nin açıklaması;

Sevgili çalışma arkadaşlarım,
Ramazan Bayramınızı tebrik eder, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmenizi dilerim. Çok kıymetli bir şirkette çalışıyoruz. Türk Hava Yolları’nı bu denli eşsiz kılan da sizlerin emeği, gayreti ve fedakarlıklarıdır. Zorluklarla geçen 2016 sonrası, bir olduk, beraber olduk ve rekorlarla tamamlanan bir yılı geride bıraktık.

Bayrak taşıyıcımız Türk Hava Yolları, başarıyla milletimizin göğsünü kabartıyor. Vatanımızdan aldığımız destekle gelecek hedeflerimize beraber yürüyoruz.

Büyük Türkiye’nin büyük havayolu Türk Hava Yolları olarak bu yılın 29 Ekim’inde yeni evimize, İstanbul Yeni Havalimanı’na taşınıyoruz. Yeni yuvamız ile havacılık sektöründeki global rolümüz daha da pekişecek ve büyüyeceğiz. Taşınma süreçlerine ilişkin hazırlıklarımızı tüm ayrıntısıyla sürdürüyoruz.

Filomuza eklenecek olan 167 dar gövde ve 50 geniş gövde uçağımızla 2023 hedeflerini hep beraber yakalayacağız.

Yeni evimizde, misafirlerimizi yeni yüzümüzle karşılayacağız. Açılışı sabırsızlıkla bekliyoruz. Hepimize hayırlı olsun. Milletimizin gurur kaynağı, dünyanın en çok ülkesine uçan havayolumuzu daha da yüksekten uçurmak için hep birlikte elimizden gelenin bir fazlasını yapmalıyız.

Sevgili arkadaşlar,
Ramazan Bayramı’nızı tekrar tebrik eder, sıhhat ve afiyet içerisinde güzel bir bayram geçirmenizi dilerim