Türkiye'nin ilk ve tek havacılık dergisi 19 yaşında News of Sky E- Dergimizi ayda en az 500 bin kişi okuyor. Reklam Müdürü Deniz BursalıTel: 0530 461 49 92

Gökyüzü Haberci E-dergisini okumak için tıklayınız

Yiyecek-içecek sektöründe Türkiye’nin lider markalarından BTA Caterin Services, çalışanların çocukları için oldukça eğlenceli organizasyonlar düzenliyor. Şirket, faaliyet gösterdiği havalimanlarında gerçekleştirdiği etkinlikle çocukların ‘Annem Babam Nerede Çalışıyor?’ sorusuna renkli yanıtlar veriyor.

BTA’nın çalışanları için geleneksel hale getirdiği ‘Annem Babam Nerede Çalışıyor?’ organizasyonu, bu ay yine Ankara Esenboğa Havalimanı’nda düzenlendi. BTA’nın sosyal medyadan yaptığı videolu paylaşımda, organizasyonla ilgili kısa bilgi de verildi.

BTA, ‘Annem Bababm Nerede Çalışıyor?’ etkinliği ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

Bu ay bir kez daha Ankara Esenboğa Havalimanı çalışanlarımızın çocuklarını terminalde misafir ettik. Biz yine çok keyif aldık, umarız misafirlerimiz de almışlardır.

Annem Babam Nerede Çalışıyor? Etkinliğimiz her yıl tüm şubelerimizde gerçekleşiyor. Gün boyu süren organizasyon kapsamında çalışanlarımızın çocukları, anne babalarının iş yerlerini gezip görmenin yanı sıra kurabiye atölyesi, palyaço şovu, özel açık büfe vb çok sayıda sürprizler eşliğinde ağırlanıyor.