Türkiye'nin ilk ve tek havacılık dergisi 19 yaşında News of Sky E- Dergimizi ayda en az 500 bin kişi okuyor. Reklam Müdürü Deniz BursalıTel: 0530 461 49 92

Gökyüzü Haberci E-dergisini okumak için tıklayınız

YUSUF ZENGİN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan İstanbul Havalimanı’nda, yolcuların terminalde konaklayabileceği 446 odalı bir de otel olacak.

İstanbul’da yapımı devam eden ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda açılan İstanbul Havalimanı’nda, Türk Hava Yolları’nın (THY) iç ve dış hatlarda her gün toplam 5 uçuşu gerçekleşiyor. Havalimanı işletmecisi İGA ise yolcuların konforlu seyahati için terminaldeki eksikleri tamamlamaya çalışırken, yolcuların konaklaması için terminalde 446 odalı oteli de hizmete sunmaya hazırlanıyor.

ANİMASYON FİLM!

İGA’nın, sosyal medyadan paylaştığı son animasyon filminde terminal içi ve dışındaki özel ünitelerin yerleri gösteriliyor. Animasyon filminde terminal dışında pistler, kargo şehri, polis noktası, VIP Salonu gibi yerler görülürken, Dış Hatlar Terminali’nde ise check-in (bilet ve bagaj işlemi) noktaları, pasaport noktaları ve THY CIP Salonu yer alınırken, hazırlanan tanıtım filmi THY uçağının deniz tarafından havalimanına inişi ve pistte ilerleyişi ile Lale figürlü Hava Trafik Kontrol Kulesi’nın görüntüsüyle sona eriyor.