YUSUF ZENGİN

Türkiye Havayolları Pilotlar Derneği (TALPA) Olağan Genel Kurul Seçimi’ni Kaptan Pilot Hüseyin Murat Ersoy kazandı. Ersoy, 3 yıl süreyle TALPA Başkanlığı görevini yürütecek.

Seçimli TALPA Olağan Genel Kurul Toplantısı, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gidiş Katı Ali Sürmen Konferans Salonu’nda saat 09.00’da başladı. 963 kişinin oy kullandığı seçimlerde Beyaz listeyle yarışan Hüseyin Murat Ersoy 504, Kırmızı listeyle yarışan Kartal Mersinoğulları 228 ve Beyaz listeyle yarışan Ayhan Günal 226 oy aldı. Bu sonuçlarla Kaptan Pilot Hüseyin Murat Ersoy, TALPA’nın yeni Başkanı oldu.

YENİ BAŞKANI TEBRÜK ETTİ

Seçim sonrası konuşan Kaptan Pilot Ayhan Günal, ilk olarak yeni başkan Murat Ersoy’u tebrik etti. “Bir şeyleri başardığımızı düşünüyoruz.” diyen Günal, “Sosyal ve sivil toplum olaylarına duyarsız kalmadık. Bizim için çok kıymetli bayrağı size emanet ediyoruz. Lütfen bu bayrağı gerektiği yerlere getirmeyi becerin. Bunu gönülden istiyoruz. Yönetim Kurulu arkadaşlarıma ve çalışanlara teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun camiamıza.” şeklinde konuştu.

SEÇİM DEMOKRATİK ORTAMDA OLDU

TALPA Başkanı seçilen Murat Ersoy ise Ayhan Kaptan ve ekibine hazırladığı demokratik ve güzel bir seçim ortamı için teşekkür etti. Ersoy, “Ayhan kaptanımızın ve ekibinin tuğla koyarak oluşturduğu TALPA’yı, daha iyi bir duruma getirmek için elimizden geleni yapacağız. Ayhan Kaptanın da her zaman bir telefon kadar uzak olmasını diliyorum.” diye konuştu.

YUSUF ZENGİN DE TEBRİK ETTİ

TALPA Başkanı Kaptan Pilot Hüseyin Murat Ersoy’u tebrik edenlerden biri de, Gökyüzü Haberci Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Zengin ve eski TALPA Başkanı Kaptan Pilot Tuna Gürol oldu.

 

BEYAZ  LİSTE
Başkan
Hüseyin Murat Ersoy

Asli Adaylar
Muharrem Gündoğan (THY), Remzi Okan Üreksoy (THY), Cenk Seymen (THY), Mehmet Uslay (THY), Ümit İskender (THY), Ertuğrul Sevimli (THY), Erdinç Karakol (THY), Ayşe Ebru Toka (THY)

Yedek Adaylar
Rasim İbiş (THY), Cenk Azbay (THY), Gürcan Akbulut (THY), Cahit Ersan (THY), Levent Ulaş Öztürk (THY)

Denetim Kurulu Asli
Yalın (THY), Sadık Kırman (THY), Göker Bilir (THY)

Merih Zengin TALPA Başkanı Kaptan Pilot Hüseyin Murat Ersoy’u tebrik edenler görevinde başarılar dilerim.

Merka Anadolu Sigorta; Drone,Uçak,Helikopter,Siber Güvenlik Sigortası,Yat,Tekne,Trafik ve Kasko gibi araç sigortasından, ev sigortası ve Sağlık sigortasına kadar uzanan yelpazedeki sigorta çeşidini sizlerle 7/24 buluşturuyor. Tel :0533 815 20 13 -0212 570 13 83 E-posta : merihzengin@merkasigorta.com merka@merkasigorta.com Merih Zengin

http://www.merkasigorta.com/