YUSUF ZENGİN

Türk Hava Yolları (THY), Ridley Scott’ın yönetmenliğini üstlendiği merakla beklenen filminden yeni görüntüler yayınlandı.

THY’nin, İstanbul ve İstanbul Havalimanı’nın tanıtımını yaptığı yeni reklam filminden ilk görüntüler geçen yıl Kasım’da sosyal medyadan paylaşılmıştı. THY, geçen hafta da beklenen filmin kamera arkası görüntülerini servis etmişti. Şirket şimdi de, filmden 6 dakikalık yeni görüntüyü sosyal medya hesabından yayınladı.

Filmde, THY uçağıyla İstanbul Havalimanı’na inen Hollandalı oyuncu ’un İstanbul’da yaşadığı heyecanlı dakikalara yer veriliyor. Filmde, hem İstanbul Havalimanı hem de İstanbul’daki tarihi mekanlar yer alıyor. THY, işte o filmin kamera arkası görüntülerini de sosyal medyadan paylaştı.

BAŞROLDE HOLLANDALI SYLVIA HOEKS

THY’nin 85. yılına özel hazırlanan filmin başrolünde ise Hollandalı oyuncu Sylvia Hoeks yer aldı. Dünyaca ünlü yönetmen Ridley Scott tarafından İstanbul’da çekilen reklam filminin yüzü olan Hollandalı oyuncu, aynı zamanda yönetmenin yeni filmi Queen&Country’de de başrolü üstleniyor. THY reklam filminin yıldızı, Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı filmiyle de ismini duyurmuştu.