YUSUF ZENGİN

İstanbul Havalimanı bölgesindeki doğal alanlarda yaşayan yaban domuzları, havalimanı giriş-çıkışlarındaki otoyolda bir uçuş personeli tarafından görüntülendi. Domuzların fotoğrafını çeken Havalimanı çalışanı, "Lütfen 2 kat daha dikkatli olun." uyarısında bulundu.

Atatürk Havalimanı'nın 6 Nisan 2019'dan bu yana yolcu uçuşlarına kapatılmasıyla İstanbul'un kuzeyine inşa edilen İstanbul Havalimanı'nın ilk fazı tam kapasiteyle faaliyet göstermeye başlamıştı. Doğal yaşam alanlarına yakın olan havalimanını kullanan yolcular ve çalışanlar ise zaman zaman manda ve domuz gibi ilginç manzaralarla da karşılaşmaya başladı.

Geçen gece uçuştan dönen bir havayolu personeli havalimanı çıkışında karşında bir anda domuzları görünce şaşkına döndü. Yaşadığı durumu herhangi bir kaza riskine karşı diğer arkadaşlarıyla da paylaşan uçuş personeli, karşısında üç silüet gördüğünü ifade etti. Silüetlere yaklaştığında da karşısında üç yaban domuzu gördü.

GECE YOLCULUKLARINA DİKKAT!

O anları fotoğraflayan uçuş ekibi personeli, "Gece uçuşlarından sonra araba kullanacaksanız eğer lütfen 2 kat daha dikkat olun arkadaşlar. Eğer yorgunsanız lütfen o direksiyona oturmayın. Bu tarz ilginç ama bir o kadar da tehlikeli durumlarla karşılaşabilirsiniz" uyarısında bulundu.