YUSUF ZENGİN

Pegasus Havayolları İstanbul-Edremit Kaptan Pilot'un "Bugün Herşey çok güzel olacak efendim." şeklindeki anonsu, yolcular tarafından alkışlarla karşılandı.

Pegasus Havayolları uçağında yaşanan alkış olayı, Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi'nin sosyal medya hesabından paylaştığı video ile ortaya çıktı.

CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi'nin paylaştığı videoda uçağın kaptan pilotu gecikme için özür dilediği yolculara, "Her şey çok güzel olacak" dedi.

Kaptan Pilot'un videoya yansıyan konuşması ise şöyle:

Kaptanınız konuşuyor. Uçağımızın geç gelmesinden kaynaklı gecikme için özür diler anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederim. Şu anda kapımızı kapattık ve birkaç dakika içinde uçuşumuza başlayacağız. Uçuşumuz yaklaşık 35 dakika sürecek. Keyifli bir uçuş geçirmeniz dileğiyle. Bugün her şey çok güzel olacak efendim.

İMAMOĞLU'NUN SLOGANI!

"Herşey çok güzel olacak." sözü, Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun seçim sürecinde kullandığı sloganıydı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için dün yapılan yenileme seçimlerinde İmamoğlu, resmi olmayan sonuçlara göre rakibi Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a yaklaşık 800 bin oy fark attı.