YUSUF ZENGİN

Süper Kupa Finali için İstanbul'a gelen Liverpool ve Chelsea kafilesi, İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA tarafından özel etkinlikle karşılandı. Düzenlenen organizasyon ise sosyal medyadan paylaşıldı.

Beşiktaş Vodafone Park'ta oynanacak Süper Kupa mücadelesi için dün kente gelen Chelsea'nin ardından Liverpool da bugün İstanbul'a ulaştı. İngiltere'nin Liverpool kentinden kalkan özel uçakla saat 16.10'da İstanbul Havalimanı'na gelen Liverpool kafilesi, TFF ve UEFA yetkililerinin yanı sıra İGA yöneticileri tarafından karşılanırken, sonrasında takım için ayarlanan özel otobüs ile havalimanından ayrıldı. Kırmızılar, havalimanından ayrıldıktan sonra Beşiktaş'ta konaklayacakları otele geçti.

İGA'DAN ÖZEL KARŞILAMA!

İGA Yönetimi, her iki kulübün kafilesi ve taraftarlarına ise sürpriz bir karşılama yaptı. Karşılama organizasyonu da sosyal medyadan paylaşıldı.

MAÇ ÇARŞAMBA OYNANACAK

Şampiyonlar Ligi şampiyonu Liverpool ile Avrupa Ligi şampiyonu Chelsea, yarın saat 22.00'de Beşiktaş Vodafone Park'ta Süper Kupa'yı müzesine götürmek için mücadele edecek.