YUSUF ZENGİN

Türk Hava Yolları (THY), dünyaca ünlü kozmetik markası Bobbi Brown ile iş birliğine gitti. THY kabin memurları ( hostes) bundan sonra makyajlarını ünlü Bobbi Brown ürünleri ile yapacak.

ABD'li ünlü makyaj sanatçısı Bobbi Brown ile aynı ismi taşıyan ünlü kozmetik markası, THY ile anlaştı. Anlaşmayı sosyal medya hesabı üzerinden duyuran marka, "Bobbi Brown, Türkiye’nin yükselen değeri Türk Hava Yolları ile bir araya gelerek kabin ekipleri için yeni kıyafetleriyle uyum sağlayacak, doğal tonlarda bir makyaj stili oluşturdu. Bu büyük iş birliği ile Bobbi Brown imzası göklere taşınıyor" ifadelerini kullandı.

DOĞAL MAKYAJ!

THY de, bu iş birliğini resmi sosyal medya hesabı üzerinden "Gökyüzündeki temsilcilerimiz Bobbi Brown iş birliği ile yıldız gibi parlayacak! Dünyaca ünlü kozmetik markası Bobbi Brown, kabin ekiplerimizin yeni üniformaları ile uyumlu doğal, dinamik ve modern bir makyaj stili hazırladı" ifadeleriyle duyurdu.

VİDEO YAYINDA!

THY, Bobbi Brown ile anlaşmasının ardından hosteslerin nasıl makyaj yapmaları gerektiğini gösteren video hazırladı.

THY'nin sosyal medya hesabından yayınlanan videoda, "Ekiplerimizi modern, dinamik ve doğal bir görünüme kavuşturan Bobbi Brown makyaj malzemesinin kullanım detaylarını bu videodan ulaşabilirsiniz." ifadeleri kullanıldı.