YUSUF ZENGİN

"Sermayemiz Yerli, Vizyonumuz Global" felsefesiyle hareket eden United Group iştiraklerinden UFS Tesis Yönetim AŞ, sektörde inovatif yaklaşımıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Singapur'da geliştirilen ECOBOT SCRUB 75 ve ECOBOT SCRUB 50 modellerinin Türkiye distribütörlüğünü yapan UFS Tesis Yönetim AŞ, İstanbul Havalimanı'nda "UFS Titiz" isimli akıllı robotu hizmet vermeye başladı.


Törende konuşan İstanbul Havalimanı Mülki İdare Amiri İsmail Şanlı, İstanbul'un tarih boyu, kıtaları, ülkeleri, kültürleri birleştiren bir nokta olduğunu söyledi.

Kentin İstanbul Havalimanı ile sadece kıtaları ve ülkeleri değil, dünyayı bir araya getiren bir merkez haline geldiğine dikkati çeken Şanlı, "Bu önemli havalimanımız sadece bir ticari işletme değil, dünya kültürünün bir araya geldiği, dünya ekonomisinin ve turizminin şekillenmeye başladığı noktada bulunuyor. Bu büyük bir özveri ve çalışmanın sonucu. Başta liderlik vizyonunu ortaya koyan Cumhurbaşkanımız, İGA'nın çalışanları, kamu yöneticileri çok büyük bir uyum içinde böyle bir eserin ortaya çıkmasını sağladı.Dünyada böyle bir eserin projelendirilebileceği bir sürede İstanbul Havalimanı'nı bizler 42 aylık gibi bir sürede tamamlamış bulunmaktayız." diye konuştu.