Katar'dan Endonezya'ya giden uçakta bir aile dramı yaşandı. Bir kadın, kocasının kendisini aldattığını öğrenince olay çıkardı. Yaşanan arbede dolayısıyla kaptan pilot Hindistan'a acil iniş yapmak zorunda kaldı.
Katar Havayolları’na ait bir uçakta dün ciddi bir tehlike atlatıldı. Katar’ın başkenti Doha’dan yola çıkan uçak tatilseverlerin uğrak noktası Bali’ye doğru yol alıyordu. Fakat QR-962 numaralı uçuşta büyük bir arbede yaşandı.

Arbedenin sebebi ise yaşanan bir aile dramıydı. Çocuklarıyla seyahat eden evli bir çift kavga etmeye başladı. Uçaktayken kocasının kendisini aldattığını öğrenen kadın adama saldırdı. Kocasının uyumasını fırsat bilen kadın adamın telefonunu karıştırınca aldatıldığını öğrendi. Bunun kızgınlığıyla birlikte adama saldıran kadını hostesler güçlükle engelleyebildi.

Yaşanan arbede sebebiyle kaptan pilot rotayı değiştirerek planda olmayan bir iniş yaptı. Hosteslerin zapt etmekte güçlük çektiği çift dolayısıyla uçak Hindistan’ın Chennai kentine indi. Burada gözaltına alınan çiftin Hindistan vizesi olmadığı için soruşturma açıldı. Geceyi Chennai Havaalanı’nda geçiren aile ertesi sabah Malezya’ya uçtu.

Haber: Sözcü