Modern tasarımı ve teknoloji ile misafir deneyimine odaklanmış yaklaşımıyla dikkat çeken YOTEL Istanbul Havalimanı Black Friday indirimiyle 20 Kasım 2019 ile 31 Aralık 2020 tarihleri arasındaki konaklamalarda yüzde 40 indirim fırsatı sunuyor.

20 Kasım - 3 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılan rezervasyonlarda geçerli olacak yüzde 40 indirim 20 Kasım 2019 - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında YOTEL İstanbul Havalimanı’nda gerçekleşecek konaklamalarda uygulanacak.

YOTEL Global CEO’SU Hubert Viriot, misafirlerinin ilgisine ilk Black Friday kampanyasıyla cevap verdiklerini belirtirken, “Fonksiyonel ve yüksek teknolojik alt yapıya sahip tasarım anlayışında, lüks otellerin vazgeçilmez unsurlarını daha küçük ve akıllı alanlara taşıyan birinci sınıf lüks kabin konseptini yüzde 40 indirimle bir yıl boyunca deneyimleme fırsatı sunuyoruz veriyoruz” dedi.

Seyahat edenlere eşsiz bir dinlenme imkanı

277 kabin ile pasaport kontrolü öncesi havalimanına yolu düşen tüm misafirlere hizmet veren YOTEL İstanbul Havalimanı (kara tarafı), ayrıca 24 saat açık bir spor salonuna sahip.  Pasaport kontrolü sonrası yolculara hizmet veren YOTELAIR İstanbul Havalimanı da 174 kabin ve 83 kişilik ayrı bir KOMYUNITI LOUNGE ile transit alanındaki tüm yolcuların hizmetinde.