Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, Havada Unutulmaz Bir Yaş Günü Kutlamasıyla 64'üncü Yaşını Karşıladı

Türk Hava Yolları'nın (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, şirketin Pilot ve Kabin görevlileri tarafından organize edilen özel bir etkinlikle 64'üncü yaşını havada kutladı. Havayolu sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Bolat'a düzenlenen sürpriz etkinlik, uçakta gerçekleştirilen özel bir yaş günü partisiyle renklendi.

Uçuş esnasında gerçekleşen kutlamaya, Pilot ve Kabin ekibiyle birlikte birçok THY yöneticisi de katılım gösterdi. Uçak içerisinde özel olarak hazırlanan pastalı yaş günü partisi, Ahmet Bolat'ın yüzünde unutulmaz bir gülümseme yarattı. Bolat, Pilot ve Kabin görevlileriyle birlikte pastasını keserek, kutlamaya katılan herkese teşekkür etti.

THY'nin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, yaş günü kutlamasının ardından yaptığı açıklamada, "Bu sürpriz etkinlik beni gerçekten çok mutlu etti. İş arkadaşlarımın ve ekibimin hazırladığı bu güzel kutlama için teşekkür ederim. THY ailesi olarak birbirimize destek olmak ve özel anları birlikte paylaşmak bizim için çok değerli" dedi.

THY, liderlik pozisyonunu sürdürdüğü havacılık sektöründe, sadece iş başarılarıyla değil aynı zamanda çalışanlarına duyduğu özel ilgi ve destekle de dikkat çekiyor. Ahmet Bolat'ın havada kutlanan yaş günü etkinliği, şirket içi birlikteliğin ve çalışan memnuniyetinin önemine vurgu yaparak, Türk Hava Yolları'nın güçlü bir aile bağlarına sahip olduğunu bir kez daha ortaya koydu.