#Havacılık Haberi#

 Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in altıncı bölümünde Türk Müziği’nin efsanesi Ferdi Özbeğen’in seslendirdiği şarkıları söylendi.

#Havacılık Haberi#

 

Gündüzüm Seninle, Dilek Taşı, Ağla Halime, Bir Sevgi İstiyorum gibi Ferdi Özbeğen’in seslendirdiği en sevilen şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

#Havacılık Haberi#

 

Ata Demirer ile dostluklarının okul yıllarına dayandığını söyleyen Hakan Altun, ünlü komedyen ile ilgili olan birbirinden komik çocukluk anılarını anlattı. Hakan Altun’un eğlenceli anılarının ardına Ata Demirer’den beklenmedik bir Hakan Altun taklidi geldi. Hakan Altun’un konuşmasını ve ses tonunu birebir taklit eden ünlü oyuncunun eğlenceli ses benzerliği herkesi kendine hayran bıraktı.

#Havacılık Haberi#

 

Ferdi Özbeğen’in seslendirdiği şarkıları yorumlayan Ata Demirer’in, ünlü şarkıcının sesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı. Ferdi Özbeğen’in sevilen şarkılarını seslendiren ünlü komedyenin sesindeki Ferdi Özbeğen tınıları başta Sibel Can, Hakan Altun, Hüsnü Şenlendirici ve stüdyodakileri şaşırttı.

#Havacılık Haberi#

 

Bozcaada’nın müdavimi olan Ata Demirer’den bir Yunan klasiği olan Fragosiriani yorumu... Ünlü komedyen konuk olduğu “Şarkılar Bizi Söyler”de Yunan Müziği’nin babası, ünlü buzika virtüözü Markos Vamkaris’in en popüler rebetikolarından biri olan Fragosiriani bestesini de eğlenceli yorumuyla seslendirdi. Ata Demirer’in yorumuyla şenlenen stüdyoda renkli anlar da yaşandı.

#Havacılık Haberi#